B4 color remover

nix

ahojte, chcela by som opat otvorit tuto temu..

moje vlasy su momentalne tmavo hnede...pred asi rokom som si prvykrat zafarbila vlasy chemickou farbou, predtym som asi 2 a pol roka farbila hennou

moje original vlasy su svetlulinko hnede...po henne boli rysave, cervene, hnedocervene... a po farbeni hned cierne, vymyvanim hnede (tmave)

je vhodne na moje vlasy pouzit tento pripravok? chcela by som zosvetlit o par odtienov a vratit sa k henne (cervenej) a docielit odtien cerveny - rysavy (nieco medzi tym)pripadne aspon svetlu hnedu

dikes za rady

nix

ahojte, chcela by som opat otvorit tuto temu..

moje vlasy su momentalne tmavo hnede...pred asi rokom som si prvykrat zafarbila vlasy chemickou farbou, predtym som asi 2 a pol roka farbila hennou

moje original vlasy su svetlulinko hnede...po henne boli rysave, cervene, hnedocervene... a po farbeni hned cierne, vymyvanim hnede (tmave)

je vhodne na moje vlasy pouzit tento pripravok? chcela by som zosvetlit o par odtienov a vratit sa k henne (cervenej) a docielit odtien cerveny - rysavy (nieco medzi tym)

dikes za rady

beiatris

Idem sa s vami podelit aj o moju skusenost.Prirodne mam tmavoplave vlasy ale uz tri roky som ich farbila na tmavohnedo co vlasten tesne po nafarbeni vyzeralo skor ako cierna farba. chcela som sa vratit k mojim tak som pouzila B4 ale nic moc. mam strasne huste a dlhe vlasy takze som musela kupit dva a na to kolko som za to dala penazi ziadna slava. sice som necakala ze hned budem mat svoj prirodny odtien ale vlasy mi to zosvetlilo fakt minimalne ale zato mi ich znicilo a strasne smrdeli. dnes som bola u kadernicky a ta mi vlasy husto premelirovala s blond melirom a na to dala svetlo hnedy sampon. vlasy su sice take hrdzavohnedste ale su dobre osetrene a vyzeraju zdravo. dalej mi kadernicka odporucila davat si na to sampony coraz svetlejsie a potom ked to uz bude naozaj svetlohneda tak si pojdem este raz premelirovat, ked uz budem mat istotu ze to chyti naozaj na peknu blond farbu. takze pokial mate tolko krat farbene vlasy na tmavo ako ja tak vam urcite odporucam radsej zajst za odbornikom a nechceit zmenu hned zo dna na den lebo ci su vlasy svetle alebo tmave vzdy je podstatne to ci su zdrave lebo len zdrave vlasy su naozaj krasne :)

jankaaaaaaaaa

no to asi preto, ze si pod tou ciernou nemala svoj prirodzeny odtien, ale odfarbenu blond., co sa na take vlasy neodporuca a je to aj na krabicke napisane

neradimTi

ach boze..hladala som tu nieco celkom ine, ale ked som videla tuto temu,neda mi nepodelit sa o skusenost.nafarbila som si vlasy na CIERNO.RAZ.na blond vlasy.a nato som hodila tuto 12evrovu k.k.tinu a co mi to spravilo s vlasmi okrem toho,ze som sa skoro udusila z toho smradu ktory sa neda k nicomu prirovnat?hnedo cierno blond vlasy,no proste des.a ten smrad mi vo vlasoch este dost dlho ostal napriek kazdodennemu umyvaniu?moja skusenost?NIKDY VIAC.

User_37597

tak ja nechapem co tu pytas radu ked sa do toho tak velmi vyznas.nic v zlom no ver mi ze viem o tom trocha viac uz len preto ze som to na hlave mala.
kazdy predsa vie aky je jeho prirodzeny odtien vlasov.a i ked neviem aky mas prirodzeny vlas viem na 100% ze ti to hodilo do takej gastanovej farby lesk.
zda sa ti to prirodzene ked ti udajne stiahnutie farby hodi takyto odtien?
ver mi ze to po case zbadas ze sa ti vratila farba.kludne by som ti ukazala fotku ako som vyzerala pred,po a teraz keby si mala zaujem no telefon s tymi fotkami mam doma takze skor zajtra.

labkaaa3

mam b4 na hlave uz 5 dni a nevidim tam naznak ciernej ale keby ze si dam iba melir tak ho nemam bieli ale ako hrdzu.. a viac to poskodi vlasy jak b4 pretoze to ma 12 percent peroxidu ten melir sice mozes mat aj 6 aj 3

User_37597

a neni jednoduchsie pouzit len ten melir aby si sa o tyzden nezlakla ze aku ti to zrazu hodilo farbu po pouziti oboch?

jankaaaaaaaaa

B4 som neskusala, ale citam vela recenzii kde sa zeny stazuju, ze im vlasy o5 stmavli po case. ak chces svetlejsie vlasy, tak ich odfarbi odfarbovacom a mas zaruceny vysledok