B4 color remover

suns

cafte babule.. no tak moj postreh :
ja som teraz v Londone a to ste ma potesili, ze aj na SVK predavaju B4 color remover :)

dnes som si ho kupila a dala..

no, povodne som blond ale farbim sa na tmavo uz asi 2,5 roka..

cize mi stale vyrastaju blond vlasy a to o tyzden po farbeni vyzera otrasne ! tak by som chcela ist spat na moju blond.. alebo proste na svetlo !

pocas procesu ucinkovania (hodina) to vyzeralo fajn, taka rysava a sem tam moja blond povodna, ale po umyti ???

stala som v sprche asi 40 minut a nic !

akurat mi to zafarbilo asi centimeter od mojich vlastnych korienkov na zlto.. nechapem to, vraj ak si dostatocne neoplachujem vlasy, tak to nefunguje a pigmenty tam este zostanu..
ale ja som si to prave dost oplachovala, pretoze som tusila, ze to bude problem :D vraj mam prechadzat prstami pomedzi vlasy, ale to sa vobec nedalo, kedze boli tak zamochlane od toho removeru.. :/

a dost mi to znicilo vlasy.. nedali sa ani rozcesat, tak som si musela dat silny kondicioner..teraz neviem, asi si kupim normalne blond farbu a skusim to.. ach tie vlasy :D
bojim sa davat "bleach", pretoze nechcem skoncit ako banan.. myslim, ze svoj pigment este mam ! farbila som si len na tamovo, nikdy nie blond.. takze neviem co spravim. asi pockam tak tyzden, pretoze pisu, ze vlas sa musi zregenerovat, ak ho chcem farbit permanentnou farbou.. a potom skusim farbu ash blond, myslite, ze to chyti na takto "pripravene" vlasy? pretoze teraz to mam take nejake hnedo-rysave... nechcem skoncit s blond vrchom a tmavym spodkom.. co myslite?
diky za rady :)

jankaaaaaaaaa

preboha, ale ved ziadny b4clor remover ti nemoze navratit tvoju vlastnu farbu ked si si vlasy odfarbila! je to aj napisane na krabicke. ty si si blond farbou odstranila svoj pigment z vlasov, takze uz nijaky iny nebude iba taky zlty, jedine ak to nafarbis inou farbou

simulienka

No tak ja si farbím vlasy asi od 14tich (mám 18) a mala som na hlave už všetky farby okrem čiernej. Dlhú dobu som mala blond, ale potom ma už nebavilo si stále dofarbovať vršok hlavy, tak som si dala nejakú, čo by sa podobala mojej prirodzenej (takú stredne hnedú)a že si už nechám odrásť úplne. Ale keďže som predtým dávnejšie mala aj červenú a tá hnedá sa posupne zmývala a slnko mi ju vyťahalo, tak z toho bolo niečo hnedo-oranžovo-červené. No ale dozvedela som sa o tomto B4 Color remover a tak som si ho kúpila. Dnes ráno som si ho dala a teraz mám asi 5 cm od korienkov svoju pôvodú odrastenú (cca orieškovo hnedú)a zvyšok hlavy blond!!! Ale mamka mi povedala, že to nie je tá blond čo bola pod hnedou, ale že mám už vyperoxidovaný pigment. Ale veď potom by mi neodrastala hnedá, ale blond, či? Neviem, no v každom prípade si asi kúpim ešte jeden B4, ale regular, či ako sa to volalo ten druhý. A uvidíme. A keď sa nič nestane, tak si dám len tónovací šampón, aby mi to trochu prekrylo.

jankaaaaaaaaa

aku farbu mas na vlasoch a aku mas svoju povodnu?
mne sa zda ze ten extra je na nejake vyrazne farby a ten druhy na take slabsie. ale nisom si ista

simulienka

Tak dnes som si to bola kúpiť v DM. Boli tam dva druhy a nevedela som ktorý si mám kúpiť, tak som zobrala Extra, aj keď vzadu na krabičke bolo na obidvoch napísané to isté. Stál 12.99€ myslím. Ten druhý stál 11.99€. Asi to už nie je aktuálne, ale predsa, ak bude mať niekto nejakú otázku nech napíše. Dnes alebo zajtra si to dám na hlavu :)

User_37597

je tu doslovne napisane ze vlasove farby s obsahom henny tiez vytvaraju skvrny na kutikule a ani nemozu byt odtsranene pripravkom B4 color.takze iba tie co neobsahuju sa daju odstranit.

User_37597

zdravim.tak sa podelim o moju skusenost.vyskusala som a som spokojna nadmieru.vlasy su o minimalne 4 odtiene bledsie.a to som pouzivala N2 tmavo hnedu.jedine co mi vadi ze mi teraz vlasy vonia ako granica :D