B4 color remover

šata

tiež som si myslela, že keby ešte raz, tak by to išlo dole :) ja by som si potom tiež skúsila dať podobnú farbu ako sú moje vlastné aby už pekne odrastali

sewie

uf-no kym by mi to sem znova dorucili tak by som musela ostat s dost farebnymi vlasmi:) radsej to skusim ujednotit farbenym samponom-odporucaju iba stredne-permanentne farby, aby zas nedoslo k nejakej neziadanej reakcii:) ale baby, je to inak dost dlhy proces-dat na vlasy-60minut cakat potom zmyvat 5-10minut...potom osetrenie-minuta-zmyvat alsich 5 minut a potom znova premyt s tou osetrovacou zmesou:)-sak uvidim zajtra este za denneho svetla ze ako to presne vypalilo:)

sewie

takze je to hotove:) cierna je fakt prec!tie najtamvsie casti ostali tmavo-stredne hnede...ale nie cierne-juchuuu:)

jankaaaaaaaaa

ved za 27 mesiacov ti vyrastli uz aj o 30cm, takze to tie vlasy odfarbene mozno ani nemas ked si sa strihala :) no som tiez zvedava ako to dopadne, lebo nepoznam nikoho este kto to skusal :) ale viem ze to pouzivaju v kadernictvach

sewie

tusim poslem aj foto alebo co:D a zacinam sa aj trochu bat...a sak co-pri najhorsom to mozem prekryt opat tmavou:D...

sewie

hups-tak teraz som fakt zvedava co budem mat na hlave....ale naposledy som si odfarbila vlasy pred 27mesiacmi-tak to mi mozno uz cele to odfarbene vyrastlo:)-dufam...sak uvidime...ah jaj