pes proti mačkám

smajliQa

:D:D:D to by som rada videla, jak to u teba asi vyzera :D ked ich je tam tolko po kope :D

dobre, budem vdacna ked sa popytas,,, ak ta to nebude obtazovat :)))

vela stastia s nezbednikmi prajem :)))

vierka86

mozem sa popytat

no u nas je to tiez tak ze macky su dominantnejsie, ale tak ja mam velke plemeno maciek, napr tato fenocka co mam doma je o polovicu mensia ako moj kocur, takze je tam respekt ani si k nim nedovoluje

smajliQa

ved to je zaklad... aby boli spolu od malicka.. my sme to tak tiez mali... chudacik maly moj ten tolko krat dokonca facaka dostal od kocura, ze u nas to bolo tak ze pes sa boji macky.. ale zvykli si :)

a ked sa takto staras do psikov a vyznas sa v nich, nevies kto by mal na predaj steniatko bobtaila?? pretoze to je plemeno ktore sa moc na slovensku nechova, len v cechach je dost,tak neviem, no..

vierka86

jj, aj viac vazi ;) 4 mesacne stena ma okolo 30 kg ;DD dospela moze mat 70-90 kg, su to take male teliatka ale s neskutocne dobrou a oddanou povahou
no a doginko si na micuchy vnutri bude musiet zvyknut ale nebude to asi az taky problem lebo chcem steniatko od chovatelky ktora chova aj macky, takze bude v kontakte s nimi od narodenia

smajliQa

fuuuu nemecka doga ma asi tristvrte metra, a nejakych 50 aj 60 kil, ked je vyssia. nie,? koxo... a akoze oni sa takto dokazu zniest???

jasne.. viem si predstavit take male jak to cupita na zachod. no mam dost :D

vierka86

perzanka je cierna korytnacka (kombinacia skremovou) jasne oni su naucene od malicka na hajzlik, ja ked mam maciatka tak do jedneho mesiaca kym piju len mliecko od mamy ich mamina cisti ale akonahle zacnu vyliezat z kosa a papat idu na zachodik, je to smiesne taka male, ledva to stoji na nohach a tam to cupi v tej nadobe ;))))

aj s vonkajsimi som mala skusenost ze ked som dala dovnutra tak automaticky vedeli pouzit toaletu

narodeniny mam v novembri a chcem nemecku dogu, uz mam vybratu aj CHS v Polsku, tak dufam ze to vyjde

smajliQa

wau, perzska... akej farby?? :) oni su aj naucene chodit na wecko ci pytaju sa von??? :) toto je strasne super :)) a kedy mas narodeniny,? akeho by si chcela,?? aj ja chcem este jedneho.... mam od malicka sen,ze budem mat Bobtaila, tak dufam ze sa mi raz splni :)

vierka86

jj to je fakt. aj ked ja som uchylna na macky, strasne ma fascinuje ich povaha a dokazem sa stale na ne pozerat. Mam jednu perzsku , 4 ragdollov a jedneho krizenceka a vonku taku 4 clennu poulicnu svorku ;))

a chcem strasne na narodeniny noveho psika ;)

palacovi su uzasni, uz to tu malokedy vidim

smajliQa

to je uzasne.. skoda ze ten odkaz nejde zobrazit..

ja mam palacovych dvoch, su to metly hunate obaja :)))

neviem si ani predstavit ze by som bola bez nich... juj .. podla mna.. psik najelpsi priatel cloveka.. naozaj :)