mam ho pozvat na rande ja?

ta3

Milli, neunahluj sa, nikam ho este neposielaj, pacil sa Ti, chcela si ho, mas ho, bud trpezlivejsia, daj tomu cas, ved ste sotva zacali, mozno mlady muz ma prave nejake svoje drobne starosti a preto je taky aky je, neber veci prilis vazne, muzi maju radsej hravsie typy a hlavne zabudni na svoje predosle neuspechy, mas to stale v hlave a myslim, ze to je tiez na skodu veci, mne sa zda, ze Ty akoby si podvedome cakala alebo sa obavala toho, ze to zase skonci tak ako vzdy predtym, zabudni na minulost, uvolni sa, odporucam Ti precitat knizku Tajomstvo spriaznenych dusi od Arielle Fordovej, ked clovek tuzi po laske a krasnom vztahu este to neznamena, ze na ten vztah je uz naozaj pripraveny, jednym z predpokladov je, ze nez vstupime do noveho vztahu, musime sa oslobodit od negativnych pocitov, ktore v nas zanechali predchadzajuce nevydarene vztahy a ja si myslim, ze Ty tento predpoklad este nesplnas

milli11

Budem asi ako beskyd, ze si nezasluzim nikoho, lepsieho. On sa neozyva, ja sa mu tiez nechcem vtierat, hoci ma to cakanie ma ubija, ale stale dufam, hoci mam nervy.

milli11

Mam teraz cakat, nieco robit alebo ho poslat niekam, ak nebude chciet dalsie rande? A ak ho mam poslat do niekam, osobne alebo mu to napisat?