Sexualne závislá?

Príspevok v téme: Sexualne závislá?
nutelkaBA

ahojte. Mám 18 rokov a stále mám chuť na sex. Mám priateľa už tri roky a nič iné spolu nerobíme len jeme a sexujeme. On je po štyroch hodinách rozbitý a ja stále chcem. Najradšej by som to robila cele dní od rána do rána. Nikdy nemám dosť. Toto už trvá od nejakých jedenástich rokoch s prestávkami. Nastastie ze priatel je tiez tak sex. založený ako ja, len proste ja sa neviem uspokojit. Som nervozna, nedarí sa mi, bolieva ma hlava ked ho nemám. Čo mam s tym robit ? aby sa zmenšili chute ?? :-/

AdamKrt

Tak to priatel sa musi viac snazit Ta uspokojit. Ono sa to da, ze by si mala dost. Len, aby si potom nebanovala, ze budes chodit, ako kacena. Pozor na to co si prajes, mohlo by sa to splnit.

Torro

Kup si Samojeb..je to vibrator na motorček-prevod na piest a môžeš si len ľahnuť,namazať a radiš 1až 5 a priatel len ako doplnkové suloženie!!!

janekMY33

Veusine gulicky vibratory a take vecicky.Lebo ak to nezacnes pouzivat tak to dopadne zle.Zacnes ho podvadzat a najdes si potom takeho co nebude chciet sex

nutelkaBA

nie od jedenástich ma baví masturbovanie :)) Tak sexujem asi len rok aj pol :D ale to kazdy den a uz mi z toho max. šibe