Odstránenie kondylómov

bla bla

Ahoj proaim vas maju mi kondylomy pfstranovat chirurgicky mam ich iba zvonka uplne malicke neciete pribliznu cenu cca a boli to moc a ako dlho sa to hoji?

sivuska

Baby ja som s tym mala problem vyse pol roka a vypalovali mi to bezbolestne laserom v lokalnej anestezii, co zvycajne pomoze, no ja som mala aj problemy s imunitou a rozsirilo sa mi to tak, ze som musela ist do nemocnice pod celkovu anesteziu, pretoze to bolo uz pri krcku maternice... A tiez mi to robili laserom. Hned v ten den ma prepustili domov a bola som bez jaziev, bolesti a uz sa mi to nevratilo, musim zaklopat na drevo. A robil mi to moj sukromny gynekolog. Takze som platila, no stalo mi to za to.

alenka_maxova

thunde, pokial mam dobre informacie, nepomoze vam ani kondom, pretoze sa mozes nakazit aj tak. Takze posli priatela k doktorovi a ty si daj riadny pozor aby si to neschytala, lebo budes mat na cely zivot postarane....

delphia

angie, trochu od veci menit gynekologa len preto, lebo neodstranuje kozne vyrastky. nemyslis??? podstata gyndosa je v uplne inom, nez vo vypalovani kondylomov. ano, moze, ale nemusi. je to uz parketa kozneho, alebo chirurga.