Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

euba

klasicky model rodiny degraduje ten, kto to dieta odovzdal do decaku a nie ten, kto ho z neho vyberie, aby mu dal lasku:)

vevericka

ja som za..ovela lepsie ako ostat v decaku..ceska herceka Zilkova si zobrala deti z decaku, take vacsie a dost dlho im trvalo nez si zvykli, ze maju po sebe upratat, vypomoct v rodine a ze nie vsetko si mozme rodina dovolit kupit, v decaku im vsetko daju, uprataju po nich, ako v bavlnke a v 18 vykopnu takmer na ulicu..
ako bolo povedane, to ze je niekto homosexual, nie je dane vychovou..

sweater

omg ja som sa necudoval ze preco si neholis nohy kvoli svetu, ale cudoval som sa ze ty sama sa tak dobre citis, ze to tebe nevadi. a netvrdim ze kracat so stadom je dobre, len tvrdim ze nieje na vyber

sio

Dakujem za pozdrav a prajem vsetko dobre nie len tebe ale aj ostatnym.Aj ked mame svoje presvedcenie a uzkoprse nazory ide o to ze vieme posudit,teda sa zamysliet a verim ze ak by clovek mal jeden den zivota a na svete nikoho kto by mu doopatroval deticky ...Vedla seba homosex.par ktory ma ich deti rad zverili by ich radsej do ich opateri ako odovdat ich nelahkemu osudu len tak leda bolo.TA3 klobuk dolu za vyjadrenie ci by si ako dieta chcela aby ta vychovali prave taky rodicia ...je to priami pohlad na celu vec s uhlu na ktory sa nikto z nas nezameral.A ano plne s tym sulasim ak by som aj ja mal byt len tak smareny v decaku bolo by mi to jedno kto mi tu lasku a podporu dava a v takychto paroch je tej lasky trochu viac.Vazia si hodnoty ktore mi berieme ako samozrejmost.Este raz pekny a vydareny den vsetkym

ta3

a este nieco musim dodat, na priamu otazku, ci by som chcela mat rodicov homosexualov, odpoviem priamo a uprimne: preco nie?, keby ma lubili, tak preco nie? Laska bola, je a vzdy bude u mna priorita No1, cely zivot som musela plavat proti prudu, nemam problemy z neho vybocit a myslim, ze by ma posmievanie deti nemylilo, som presvedcena, ze keby ma moji homosexualni rodicia mali radi, bola by som na nich hrda prave preto, ze by boli ini ako ostatni rodicia, nuz verte neveriaci tomasovia alebo nie, ale tak by to bolo. Viem, ze nie kazdy moze mat moju silnu povahu, ale pri troche snahy o pochopenie a tolerovanie odlisnosti ci uz v nazoroch alebo v sexualnej orientacii, tento svet by mohol byt naozajstnym rajom pre vsetkych, ako o tom nadherne spieval Freddy Mercury.

ta3

este par poznamok k prispevkom

Sweater :-)), v prispevku o 13:15 poukazujes na to, ake skodlive je kracat v stade, no nie tak davno si sa naramne cudoval, ze vybocujem zo stada, lebo odmietam si holit nohy len preto, ze to robi kazda ina. Stadovitost mam za brzdu, odlisnost za slobodu.

Veverka, mas stopercentnu pravdu, ze clovek sa nestava homosexualom vychovou alebo "zlym" prikladom v rodine, ako sa tu mnohi pokusaju naznacovat, homosexual sa uz rodi s genom homosexuala nezavisle od toho co vidi doma v rodine alebo akej orientacie su jeho biologicki alebo adoptivni rodicia

Intolerancia a uzkoprse myslenie zabijaju tento svet, som rada, ze su este ludia ako Euba, Sio, Veverka, Laskonka, Nyky ci Ovecka, ktorym fandim a tymto zaroven aj pozdravujem. Je smutne, ze niektori ludia by homosexualov najradsej hned strielali, aby nahodou nemylili ich deticky. Deti sa nerodia zaujatymi, uzkoprsymi, takymi ich robia ich rodicia. Naramne sa cudujeme, ak v rodine vzdelanych ludi vyrastie kriminalnik. Preco asi? Asi preto, ze pri jeho vychove vyrazne absentovala laska. Hovorte si co chcete, ale laska v zivote dietata je pre jeho zdravy vyvin rovnako dolezita ako jedlo alebo spanok. Nema pravdu ten, kto tvrdil, ze u momosexualov ide iba o holy sex a nie o ziadne city, su to ludia mozno ovela citovejsi ako hociktory z nas heterosexualov, vedia lasku nielen prijat, ale aj dat a ked dietatu z detskeho domova (ved skade inde?) daju lasku, potom som jednoznacne za. Mala som moznost zblizsia sa pozriet na deti v detskych domovoch, su to deti, ktore by dali vsetko na svete za to, keby ich mal niekto rad a keby im dal domov. Deti tam maju vsetko, dokonca vyssie vreckove ako mali moje deti, no nieco velmi postradaju a to je rodicovska laska.

0vecka

ano je tam jeden vychovavatel na x deti.. to ti rovno poviem ze aj homosexulna rodina ma zastupene obe pohlavia.. dieta predsa chodi aj do skoly...