vyuzivanie...

smajliQa

no, a to sa stalo aj mne s tou kamoskou co som jej pozicala na to auto... bolo to 400 ecek, a povedala ze do dvoch mesiacov to mam naspat, ze si to rozdeli na polovicu a dve kila mi da z jednej vyplaty a dve kila z druhej... no ubehli dva mesiace, a ja som peniaze nevidela, tak som jej zavolala, ze ci ich ma ze by som ich teda potrebovala.. a ona ze mi ich donesie do tyzdna, a ked mi ich priniesla, akoze dosla do tyzdna ako slubovala, ale najviac ma zamrzelo ze dosla peso, lebo ze auto este nedala do opravy.. tak na co tie peniaze do pekla pouzila,?????

katka...

Ja som raz kamaratke pozicala asi 1 000 korun. To sme boli este na strednej. Bolo to vtedy pre mna dost penazi. Sme sa dohodli, ze mi kazdy mesiac vrati 200 SK. A ona si veselo chodila po diskotekach, nakupovala si kozmetiku, oblecenie a mne nic nevracala. Tak som jej po asi 4 mesiacoch povedala, nech mi vrati celu sumu. No a odvtedy peniaze nepoziciavam.

katka...

Verit mozes, ale len do istej miery. Proste stale musis mat na pamati, ze sa moze nieco stat. Ja uz si aj davam pozor, co pred kym poviem, niektore veci si nechavam len a len pre seba, nikdy nevies ako sa to proti tebe moze obratit.

smajliQa

katka mna doteraz zradili vsetci. teraz mam novu kamosku jednu.. sme sa zoznamili asi pred pol rokom.. zatial je vsetko fajn.. len sa bojim ze dokedy.. proste ja nikomu neverim.. nikomu absolutne..

katka...

Nie, zivot ma naucil, ze nemozes nikomu bezvyhradne verit. Nikdy nevies co sa stane a aj ten najlepsi priatel, mozno niekedy aj nechtiac, alebo ho situacia prinuti, ti moze ublizit, zradit.

katka...

Musis im prestat pomahat. To nie su kamaratky. Len ta vyuzivaju. Lebo vedia, ze ty vzdy pomozes. Vidis, 3 krat si jej pozicala peniaze a ani obocie ti nechcela vytrhat. Nabuduce povedz, nie a uvidis, viac sa ti uz neozvu. Ja by som hlavne peniaze nepoziciavala, jedine, ak by nemala co jest. Ale peniaze na dovolenku alebo opravu auta, nie su zivotne nevyhnutne. Nech si poziciavaju z banky alebo z inych zdrojov.