Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

osteoporoza

llek

Ak ma 55 rocny muz psteoporozu, tak jednou z prvych veci, co treba urobit, je zistit pricinu. Muz v tomto veku nema mat oteoporozu, musi za tym nieco byt, nejaka pricina a ta sa musi riesit. Osteoporoza u muza v tomto veku sa nevyskytuje len tak

- mira

Mala by si pochopiť, prešo sa vápnik a ostatné minerály z kostí strácajú a kam. Je to zapríčinené prekyselením. krv je dôležitejšia ako kosti. ak je prekyselená, telo sa snaží toto prekyelenie zneutralizovať a keďže nemá inú možnosť, odoberie vápnik z kostí, aby pufrovou reakciou zabezpečil slabo zásadité pH krvi.
Riešením je prijímať zásadotvorné potraviny. Vylúčiť najväčšie prekyseľovače, a to cukor, mäso, bielu múku, mliečne výrobky. Cukor okrem toho aj kradne minerály, preože sá žiadne neobsahuje.
Manžel by mal jedávať hlavne veľa zeleniny /okrem papriky, rajčín a zemiakov/prevažne tepelne upavenej a kvasenej, celozrnné obilniny, strukoviny a olejnaté semená.

Deria

ahoj, ak chces, daj mi tvoj mail, napisem ti, co tvojmu muzovi pomoze. jedna sa samozrejme o ciste prirodny produkt(lebo lieky neliecia osteoporozu, iba potlacaju symptomy)a je velmi ucinny. nie som predajca, nezijem ani na slovensku, teda nemam zaujem na niekom zarabat a musis si to zadovazit sama. nechcem tu vsak takisto uvadzat nazov firmy z dovodu reklamy.

RNG

Mnoho problemov je zo zleho travenia a absorbcie, co treba napravit. Pala je znakom nedostatku kyselin, a nie prebytku a antiacidy a protonove pumpy, co na to lekari predpisuju na adresovanie symptomu vedu k roznym problemom s podvyzivou na mnohe latky, a casto osteoporoze.
Takze to treba adresovat najprv(kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika)
Doplnky sa maju pouzivat len docasne alebo ked nic ine nezaberie.

AdamKrt

Celkovo na klby ma dobry vplyv zelatina, alebo co uz je menej chutne - vsetky chrupavky, hrtany atd. Da sa z toho urobit huspenina/tlacenka.

Na kosti pri osteoporoze, ak je malo vapnika by mohla zabrat kombinacia vitaminu D3 s vapnikom. Vapnik radim neuzivat v cistej forme, tvoria sa oblickove kamene. Lepsie nampliet si mak a denne si davat niekolko lyzic maku.

Ivka 1

Viem poradit vyvazenu zmes mineralov a stopovych prvkov, ktora za ziskava z ulit morskych zivocichov.Je v chelatovej podobe a organizmus ju lahko vstrebe , nezatazuje traviaci trakt. Ingo dam sem a ak budete potrebovat viac informacii ,mozete mi napisat na : siveta@orangemail.sk

Nazov tu nemozem uviest z dovodu nedovolenej reklamy.
Zloženie: vápnik, fosfor, jód, železo, horčík, mangán, meď, zinok, selén, chróm, vanád, molybdén - minerálov získaných z prírodných minerálnych usadenín morského dna (v chelátovej forme).
Minerály si telo nevie vyrobiť a vzhľadom na znižovanie zásob minerálnych látok v pôde sa stáva ich doplňovanie formou potravinových doplnkov do organizmu nevyhnutnosťou.
Sú vo vyváženom pomere, takže zabezpečuje väčšinu miner. látok, ktoré sú vlastné ľudskému telu.
Využívame nové biologicky dostupnejšie formy minerálov na dosiahnutie ich max. absorpcie.
Funkcie miner. látok: niektoré pre stavbu kostí, zubov, iné sa nachádzajú vo forme rozpustných solí, ktoré napomáhajú regulácii zloženia telesných tekutín a buniek. Miner. látky pracujú s množstvom enzýmov a proteínov, ktoré sú nevyhnutné pre uvoľňovanie a využitie energie.
Účinky : pomáha pri osteoporóze,
Pri zlomeninách (u našich klientov prebiehala liečba o 1/3 rýchlejšie),
Môže pomôcť pri problémoch s vlasmi (vypadávanie ...).
Prevencia osteoporózy v menopauze.
Účinný pri kŕčoch v lytkách a stehnách
Pomáha pri tŕpnutí končatín, úst/ tetania/
Dávkovanie: 4-6 tbl. denne (v troch dávkach, s jedlom, aby sa vstrebali spolu s inými zložkami potravy) Ako prevencia 2 tbl. denne.