Problem zaludok

Príspevok v téme: Problem zaludok
zuzka54

Poradte prosim,
som clovek zdravo sa stravujuci. Nejem masove vyrobky iba ryby. Nejem vyprazane jedla alebo prilis robene v oleji, takmer ziadne sladkosti, jedla z muky ako cestoviny chlieb minimalne. Pijem acidofilne mlieka, ovsene vlocky orechy probioticke jogurty, nizkotucne syry, semena, vela zeleniny a ovocia. Snazim sa obmedzovat pitie bublinkovych napojov. Mam problem s zaludkom. Okrem zapachu z ust-u zubara som kazdy mesiac a nic(vyriesila som to uzivanim jacmena s spirulinou, ale viem ze to je iba zamaskovanie)mam problemy s strasnou plynatostou, nepravidelnym vyprazdnovanim, nafuknutym bruchom. Beriem aj psyllium a nic. Sportujem kazdy den beham cvicim takze nedostatkom pohybu to nebude...naozaj neviem ako sa mam toho problemu zbavit a co so mnou je lebo este k tej racionalnej strave a cviceniu ja neustale priberam...a neviem preco neviete mi poradit ?

aiko

musim uznat ze mi ten controloc pomohol...nechcem ho brat stale ale zatial musim povedat len pozitivne. a ten vytazok z Garcinie combodia je co presne a ako ho kupim ? uzivam ten controloc a davam si aj jablcny ocot v tabletkach a je mi naozaj lepsie aj ked ma ta plynatost stale pochyti nie je to az take zle...

Genesis

mam jeden produkt herbalife doma :) ... jedna sa o multivitamin a multimineral :) ... velmi velka peckovina :) ... obsahuje to iste co nase domace quantum len v ovela mesnich davka ale za ovela vacsiu cenu :)

ju busines je busines a herbalife je prave o tom... pomoc ludom je az niekde daleko na konci :) ale v podstate nic nove v suplementovom priemysle :) bohuzial pravda to je aj vo farmaceutickom priemysle ... v prvom rade ide o peniaze ... o ludi az v tom poslednom

Genesis

svinstvo liek preto pretoze to ze znici kyslost zaludocnej stavy v podstate dramaticky znizi obranu zaludka pred mikroorganizmami ... kyselina v zaludku je ako vodna nadrz naplnena kyselinou okolo hradu cez ktoru musia mikroorganizmi preplavat aby napadli hrad ... ak znizis kyslost kyseliny tak je daleko vacsia sanca ze sa im podari preplavat

okrem ineho dane lieky zatazuju pecen.

Na stupnici od 1 - 10 ked 10 je najvacsie svinstvo je tento liek tak na 4. Ono v podstate ten rating je dobry len problem je v tom ze tie lieky sa beru dlhodobo niekedy az dozivotne a to je preco sa ich nebezpecnost zvysuje.

Genesis

na GERD teda refluxnu chorobu pazeraka su najucinejsie:

1. spat na sikmom nie na rovnom ... ja mam klin ktory si davam na postel ... da sa to riesit aj naklonenim celej postele ... berte zaludok ako banku s kyselinou od ktorej nemate uzaver .. musite zabranit kyseline aby sa vyliala

2. nejest 3 hodiny pred spanim a nepit aspon hodinu pred spanim

3. nerobit sporty kde ste v horizontalnej polohe ... plavanie atd

4. jest az ked predchadzajuca strava je uz uplne stravena teda uz opustila zaludok ... nie skor ako 4 hodiny po predchadzajucom jedle

5. dobre je aj hladovka 2 dni

6. odporucam nasadit co najmenej alergennu a lahko stravitelnu stravu

7. pit rumancekovy caj

po zhojeni GERD teda ak sa popaleniny pazeraka zahoja tak je velmi pravdepodobne ze zvierac zacne opat fungovat.

to co ti predpisal lekar je liek prvej volby pri GERD a je to skupina inhibitor protonovej pumpy ... je to svinstvo liek ale:
1. jeho ucinok na GERD by mal byt citelny do tyzdna - ak sa ti potiaze zlepsia tak ho ber napr mesiac a potom sa ho ale snaz vysadit ... pouzi ho len na to aby sa ti zahojil pazerak ... Je ale velmi pravdepodobne ze po vysadeni sa ti priznaky opat vratia a budes musiet ten liek brat dozivotne

vo vela pripadoch je ale dany liek neucinny a ked nezaberia do dvoch tyzdnov tak ho vysad bo nema zmysel ho brat ... ucinok by si mala citit uz do troch dni

StanleyH

aiko, ked sledujes reklamu tak tieto lieky akoze na reflux sa daju zohnat, ale nekupuj si ich. Vobec to neni pravda co tam tvrdia. Problem treba uplne inak riesit ako potlacanie priznakov a otupovanie nervovych zakonceni, lebo skoncis s rozozratym pazerakom. Neviem ci sledujes moje prispevky ako riesit reflux. Tam som toho popisal, ze na problem zaludocnej oblasti pomaha vytazok z Garcinie Combodia.

aiko

a co je to zazaracne PhytoChi?

Vcera mi bolo povedane ze s najvacsou pravdepodobnostou budem mat reflux nakolko sa mi casto stava ze ked pijem alebo jem sa mi nafukne nie spodna cast brucha alebo cela ta oblast, ale iba horna co je jeden zo znakov refluxu. Tam je mozne brat iba lieky na predpis ze ?

my opinion

Ahoj všetci!

Dovoľte mi napísať Vám pár slov. Ja už nemám problémy! Bolieval ma žalúdok po ťažších jedlách. A ako sa hovorí: "Keď je príjem - musí byť aj vydanie :)
Už aj túto vec riešim pravidelne každé ráno :)

Na radu mojej priateľky som začala užívať PhytoChi. Spočiatku trochu neveriacky, ale nakoniec som sa presvedčila priamo na sebe. Nechcem tu nikoho nijakým spôsobom presviedčať alebo robiť reklamu. Koniec-koncov, je to každého vlastné zdravie, každého vlastné rozhodnutie a každého vlastné peniažky. Píšem to len ako radu.

Píšem Vám absolútne úprimne, ja tejto produkt užívam pravidelne a už neriešim žalúdočné a ani črevné problémy.

Áno, zaregistrovala som sa, ale preto, aby som mala pre seba PhytoChi čo najlacnejšie. Celkom logické, že? Ak by ste predsa len mali niekto záujem, napíšte mi. Mnoho ľudí odrádza predstava, že sa tu môže robiť nejaký "nábor" - tak, nerobí sa "nábor"! Mám skutočne osobné skúsenosti a sú absolútne dôveryhodné.

Viete, hazardovať s ľudským zdravím nie je dobré, ale hazardovať s niečími peniazmi, tak to je obyčajne na zabitie :) Takí sme my, ľudia :)
Chcem tým len povedať, že si nedovolím niekoho zavádzať a klamať. Nie každý s takým niečim dokáže žiť.