citím sa jak prasa

Príspevok v téme: citím sa jak prasa
fatwoman

neznášam svoje telo, mám 17 rokov, na konci leta som vážila 77 kg a teraz sa idem odvážiť a dobre že som nedostala infarkt že 85 kg, idem sa zblázniť nechápem ako sa to stalo, fakt sa cítim ako jedno veľké nenažraté prasa a aj tak vyzerám, potrebujem schudnúť 20 kíl-ble otras

Sisi1357

Lenulik: tá stránka je fakt dobrá ja ju už nejakú tu chvíľu poznám a podľa toho čo tam píšu sa mi podarilo zhodiť viac než zhodil sám Miro Veselý, takže ak ideš podľa tej stránky robíš len a len dobre! Držím palce :)

cartmann

ja mam nalepsi recept....vypadatepresne tak ,ako sa aj citite....takze citte sa dobre,a budete vypadat dobre....www.thesecret.com (TAJOMSTVO)

lenulik6

Napiste mi na moj mail v nicku :-))) Alebo si zadajte do google "miro vesely chudnutie" a prvy odkaz je ta stranka :D

lenulik6

Ja mam este viacej kil. Natrafila som vsak na uzasnu stranku s radami ako chudnut. Nie je to ziadna dieta iba zasady racionalneho stravovania. Napisal ju pre nas uzasny clovek Miro Vesely, ktory schudol 35 kil. Je tam aj forum, kde ludia pisu o svojich vysledkoch, podporuju sa, radia si navzajom. Treba si nastudovat vela clankov, aby clovek pochopil co robi zle a co by mal dodrziavat. A nie je to iba na par tyzdnov ale na cely zivot. Ta stranka je zadarmo, nepredava tam nikto zazracne pilulky na schudnutie. Urcite ju niektore poznate. Ano robim reklamu, lebo na slovenskom webe nic take nepoznam. A hovoria za nu vysledky ludi, ktorí schudli 20, 30, 50 kil a vahu si udrziavaju. Co je asi najtazsie, aby nedoslo k jojo efektu. To je strasne domotivujuce. Kto stratil motivaciu tak odporucam -odkaz odstránený-

xdanielax

ste hlupe. vsetky, co si myslia ze ich smaliqa zachrani.

bez urazky smajli, ja ti drzim palce v boji s ppp

ale vy ostatne.... nemam slov. hanba.

minari

Ahojte kočky, prosím Vás, môžete mi preposlať niektorá z Vás tú diétku od Smajliqa, ďakujem krásne :)minari@centrum.sk

casey

Ahooooooooojte baby a Fatwoman :) Takze dievcata, ja mam podobny problem ,,, ano ano citim sa jak prasa a mam nato padny dovod, mam 20 rokov, 176 cm a 78 kg, mozno si poviete paneboze a ono to paneboze aj je . :( Ja sa vzdy cez tyzden drzim pekne schudnem a potom pride nejaky popud a uz to ide... :( preto by som aj ja vas chcela niektoru poprosit o zaslanie tej diety smajlinky prosim . moj email je : sikulka@yahoo.co.uk Dakujeeeeeeeeeeem

carey

ahojte, ja som tu pisala uz davnejsie, potrebujem pomoc, bojim sa stupnut na vahu... Mam par dni do statnic, stresujem a stresujem a jem a jem, neviem to zastavit, sa to snazim dako obmedzovat. Mam hrozny pocit zo seba lebo tricka z minuleho roka su mi uzke a ledva zapnem nohavice :( a samozrejme ze to je na mne vidiet celkovo... neviem ale ta chut na sladke a na take hovadinky mi ide sama od seba, ja nechcem ale ked ma chyti panika som v prdeli, neviem si pomoct a hambim sa za to