citím sa jak prasa

Príspevok v téme: citím sa jak prasa
fatwoman

neznášam svoje telo, mám 17 rokov, na konci leta som vážila 77 kg a teraz sa idem odvážiť a dobre že som nedostala infarkt že 85 kg, idem sa zblázniť nechápem ako sa to stalo, fakt sa cítim ako jedno veľké nenažraté prasa a aj tak vyzerám, potrebujem schudnúť 20 kíl-ble otras

Sisi135

Kaliova: To je tým že málo ješ cez deň, telo si to potom vyžiada večer. Ak chceš tomu zabrániť tak posilni doobedné jedlá hlavne raňajky a obed a aj olovrant

Kaliova

Ja sa cítim ako prasa po tom čo každý večer nadžgám do seba! Celý deň jem velmi striedmo, dokonca málo..ale príde večer a som ako besná! Dám do seba v pohode 1000kcal (čo nedám do seba za celý deň) váha síce zatial hore nešla (stále mám 48-49kg) ale bojím sa že takýmto tempom hore pojde a nebudem sa vedet ukontrolovať

Sisi135

silvus28: moja technika spočíva v tom že som nedržala žiadnu diétu, začala som sa zdravo stravovať + 3x do týždňa vysokozáťažové cvičenie (makanie v posilke) a plllno nízkozáťažového (nakupovanie, behanie tu a tam, ...)
Svoje stravovanie by som zhrnul do pár bodov:
- 500 - 700 g zeleniny denne
- 1 ks (cca200g) ovocia na deň
- začala som počítať a zapisovť KJ ako aj bielkoviny, sacharidy a tuky
- príjem som mala 8000 - 8500
- mliečne výrobky (s výnimkou syrov) som jedla polotučné, odtučnené výnimočne (len tvaroh, kyslomliečne ako acidko, kefír som jedávala najčastejšie plnotučné)
- 1. jedlo som mala polhodinu,hodinu po prebudení a posledné dve - dve a pol hod. pred spaním ( čiže žiadne také že po šiestej nejesť, to len spomaľuje metabolizmus)
cca 3 litre vody denne v malých dávkach
- sladkosti som jedla len výnimočne aj to len kávové zrno keď starká spravila :) ale nie preto že by som si odopierala, skrátka vôbec som nemala chuť
- veci ako chlieb, cestoviny, ryžu som jedla v celozrnnej forme
Viac ma teraz nenapadá ale ak chceš niečo konkrétne vedieť kľudne sa pýtaj :)

alllice

smajliQa- mohla by si aj mne poslat nejake rady ako sa ti podarilo schudnut, ja mam sice 55 kg a chcela by som par kil schudnut a uz dlhsie sa mi to nedari
www.chudnem.centrum.sk

Adelka123

smajliqa,napisala by s i prosim ta aj mne? nemam sice 80kg ale za kazdu radu budem vdacna :)

piestanskaadelka@gmail.com

silvus28

sisi135 ako sa ti to podarilo, ako si tak rýchlo dokázala toľko schudnúť? Napísala by si sem pre nás ostatné také hlavné zásady tvojej diéty, čo si približne dodržiavala? Myslím že by nám to dosť pomohlo...

Sisi135

Smajliqa a nebojíš sa jojo efektu keď si schudla tak rýchlo?? Podľa mňa si šla na moc nízkom príjme, na druhej strane aj ja som schudla z 93 kg na 52 za krátku dobu a to som sa prežierala....