Schudnut z brucha behanim?

Príspevok v téme: Schudnut z brucha behanim?
Kika2222

zdraviim. tak vsetko je v nadpise... myslite, ze ak budem chodit behavat podari sa mi postupne "stratit" tuk z brucha? nie som tucna, dokonca sa mi za mesiac podarilo shcudnut asi 6 kg. schudla som ale len zo zadku a stehien, tuk na bruchu mam stale :( tricka ani nenosievam lebo by to bolo vidno, preto najcastejsie nosim kosele, tie su volne :D
vraj je beh na chudnutie celkovo (aj z brucha) najlepsi. mate skusenosti ze to aj zabralo? :)

Chudnutie12

Ach, neviem, ci to tu uz niekto pisal, ale nikdy nechudnete vylucne len z istej oblasti na tele. Chudnutie je komplexny proces a ked chudnete, tak z celeho tela, akurat (a to je individualne) na niektorych miestach schudnete akoby rychlejsie, inde to ide pomalsie..
A btw., tie vase nenapadne reklamy na predrazene sajrajty, ktore v konecnom dosledku zredukuju len objem penazenky zufalych, naivnych a lenivych ludi, su trapne.
Chudnutie nie je o cajikoch, zazracnych odvaroch, praskoch a pod. Ale o zdravej a vyvazenej strave a o pohybe.

Tina761

skus skontrolovat aj ph, ja som sa tak zbavila visceralneho tuku z brucha a relativne dost rychlo plus po behu mi dobre robi ked zaradim este intenzivne cviky. Ak by si nevladala tak skrat beh a skor daj intenzivne cviky ako vystupy na lavicku, vypady s rotaciou, planky vseho druhu. Ja som do toho zapojila este aj trochu "chemie" a davam aj spalovac tukov. Najlepsi je asi black mamba, len je trochu silnejsi anilab.sk

telojakpan

Chcete schudnúť? Odporúčam sa zapojiť do nového projektu PosilkyTV s Mišom Kyselicom, ktorý bude live trénovať Rytmusa. Začína to už zajtra na jdem.cz Za mesiac máš brucho vyrysovane ako pan! (Ak budeš samozrejme dodržovať treningovy plan):)

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

Kika2222

fuha, nejake ste sa rozpisali :) kazdopadne dik za rady. no s tymy prsiami... male ich mam uz teraz a moc by som nechcela aby sa mi este zmensili :D kombinacia- beh/brusaky moze byt? cvicievam aj drepy a cviky na stehna a zadok, odvtedy som zhodila z tychto partii cize uz len to brucho :/

sway.

Behávam aha tak skoda,ja idem na ten Olomoucky a mam podobne ambicie s casom :-) Tak som myslela,ze sme sa tam mohli stretnut.

Behávam

Genesis: v pohode, ja to zas dáko nehrotím, behám aj cvičím tak, aby som z toho mala radosť, ak sa cítim unavená či nie vo svojej koži, dám si pauzu alebo na chvíľu robím iný šport v zime napr. viac bežky, v lete aj túry a pod.)a nemyslím si, že tými 8-10 hodinami športu v týždni si človek dáko uškodí, veď kedysi sme vlastne \"športovali\" (ťažko pracovali) od rána do vešera, telo je na to uspôsobené, len pri dnešnom životnom štýle na to ľudia pozabudli...
Sway: chcela som ísť na Olomoucký, ale ten mi padol, takže idem na Rajecký polmaratón v auguste a ak budú financie, tak na MMM v Košiciach. Možno aj na polmaratón, čo bude popri Liptovskej Mare, ale to už podľa školy...