Colafit

matiasko

Colafit je v pohode, ja som uzival "kostičky", kukni sa nan, tu je recenzia: imunita.online a teraz už len mažem s krémom v akutnich pripadoch

Miroslav555

Ahoj, na kĺby má dosť dobrý účinok teda u mladších ľudí (tak do 50-60 roko) tabletky-na-chudnutie.sk . Niektorý ho užívajú aj ako chudnúci prostriedok ale to je blbosť, v tomto smere nemá skoro žiadne účinky ...

amanda23

skus to jest, mojej matke to pomaha na reumu velmi, ani nemusi brat lieky uz. Neviem, precitaj navod, tusim kazde rano nalacno, ale necakaj zlepsenie za tyzden, skus to brat par tyzdnov.

agel123

naco bude niekomu nejaky gel ci krem ci co to je, dolezita je klbova vyziva a ne nejaka masticka tisiaca bolest.
...vanars. co sa ti nezdalo? treba trosku odbornejesie radit , mne sa nezdalo preco je skarede pocasie. :-)

miselka007

xyzz moj priatel to uzival kedze pracoval vo volkswagene na vyrobnej linke. boleli ho zapastia, kolena a lakte z tej prace, bol aj u lekarky a ta mu poradila tento colafit. bral to poctivo a nevedel si to vynachvalit. prestalo ho vsetko boliet, aj mu prestalo pukat v zapastiach a mohol nadalej normalne pracovat- bez bolesti. takze urcite odporucam ak to chces brat. neviem uz kolko to stoji ale viem ze nejak extra lacne to nie je. je uz len na tebe ako sa rozhodnes :)

ehm

pocujte experti pre navazovanie kolagenu a ostatnych klby vyzivujucich latok do chrupaviek je nevyhnutny dostatok vitaminu C mozno preto pri jednom ci druhom pocitujete slabsiu ucinnost vacsina suplementov colafit geladring alebo gelo3 complex funguju celkom dobre len to treba dodatocne doplnat C vitaminom