Mam ochlpenie proste vsade

Príspevok v téme: Mam ochlpenie proste vsade
Natuška

Ahoj, mám 15 rokov a podľa všetkého trpím hirzutizmom... alebo ako sa to volá.. mám ochlpenie proste všade kde sa len dá : chrbát, pria, bruch, stehná, tvár.
Chcem sa spýtať, či to má zmysel návštíviť endokrinologičku, kožnú alebo gynokologičku... Lieky na ochlpenie aj tak neexistujú a HAK brať nebudem ! Ak ak by bolo všetko v poriadku, zostávam znova len pri vosku... Tak Mám ísť na vyšetrenie ???

meliki

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

jankaaaaaaaaa

ale zlte by to byt nemalo a nemalo by to byt v hrudkach. je to asi infekcia a nato volnopredajne nic nieje. treba ist k lekarovi

RNG

Ochlpenie je casto vysledok zvyseneho testosteronu. Na znizenie pomahaju casto vytazky z kapustovin, I3C a najma DIM.
Oboje su neskodne potravinove doplnky, davky su I3C 600 mg
DIM 2x100 mg
I3C je tiez aktivna latka v lieku Indonal.

Natuška

Lenže ja mám štítnu v poriadku, pred rokom mi robili testy... Podľa mňami nič iné nezostáva, len zmieriť sa s tým... Dneska som si to troška odfarbila, a hneď sa cítim lepšie :)

jahodka123

Ja mam poruchu štítnej žlazy a tiež som taký chodiaci bobor :D Je to taký môj celoživotný komplex, ale už som sa s tým akosi vyrovnala. Čím som staršia, tým je to pre mna menej podstatné. Zistili mi nadmernné množstvo mužského hormonu. Mám na to HAK, ale že by to pomohlo, to povedať teda nemôžem.. Chlpky na tvári riešim pinzetou. Ruky, nohy, šuška - žiletka a pupok s krížami - voskové pásiky. Je to dosť roboty navyše, ale takto sa to ako-tak dá. Ešteže sú v dnešnej dobe aké-také prípravky a pomôcky, lebo neviem, ako by som vyzerala :-O Najlepší by bol asi laser, ale nato nemám.......

tstekvickats

ja mám tiež podobný problém chlpy všade...bola som na gynde aj endokrinologa...nič mi nenašli a skončilo sa to tým, že som to asi zdedila...pričom u nás v rodine to žiadna žena nemá... :/

jankaaaaaaaaa

mas nejaky problem v tele a ten sa prejavuje ochlpenim, ale ten problem treba riesit. nenasadia ti hak. existuju ine lieky na stitnu zlazu ak mas problemy s nou