Nedokážem prestať plakať :(

Príspevok v téme: Nedokážem prestať plakať :(
Jana098

Ešte donedávna bolo všetko v pohode , mala som chlapca ,lúbili sme sa ale moja kamarátka ho nemala príliš v láske . S priatelom sme si dali menšiu pauzu , hoci sme sa stále lúbili... No ona zatial začala "podnikať" (prv mi to chcela urobiť naschval).. pomaly ale isto si ho namotávať (je aj krajsia)... A v piatok ? v PI idú na rande .. Bývali priatel ma ma stále rád ale chce už ju a vraj ju LUBI .. Tvárim sa akoby nic , ale vzdy ked som doma nic iné nerobím len placem .. Nic iné nedokážem , stále placem ... Viem že to vyzerá ako malý problém ale pre mna je to hlboký úder a to preto lebo ja ho este stále MILUJEM .. najviac ako sa dá.. Nedokážem sa postaviť na nohy pretože žiarlim a placem .. To dievca je naozaj KRASNE ,múdre , pred ním sa hrá na milú ale ja ju poznam lepsie a viem že je namyslená ..Co mám robiť ?? .. strasne ziarlim , bolí ma , že uz ma nelúbi a placem .. :(

Jana098

Ku mne úplne normálne - pozraví , daco povie .. dosť .. A k nej - stále k nej chodí , ona k nemu , dosť častu su spolu , potom si vypisujú SMS-ky -tá "kamarátka" mi ešte naschvál poslala ich rozhovor na facebooku .. aby som videla co si písu :/ .. úbohe.... ale aj to ma velmi bolelo..

nathália08

pozri,on ta musí poznať lepšie,ked ste spolu trávili veľa času-a je na nom či uverí jej lžiam.
Hlavne bud slušná,milá a láskavá,tak uvidí v tebe dobro,ako vždy aj videl-a ona nebude mať šancu-držím velmi palce.
Potom daj vedieť.

Jana098

vážne velmi pekne dakujem za rady , naozaj ste ma trochu pouzbudili :) ja viem , že máte pravdu len je to velmi ťažké . Ona mu urcite kadečo jak ju poznám o mne narozprávala .. :( .. ale dobre, budem sa snažiť pozbierať čo najskôr .. No o to je to tažšie , že ich mám každy den pred očami - sú to moji spolužiaci .. mám 17 :)

nathália08

presne tak,kamaratky si také veci nerobia-nerob si vrásky,ak je to pravda,nestojí to za to,aby si bola smutná,prestala spať a hlavne žiť.
pekne choď von,a urob si radosť-kúp si niečo pekné na seba a žiar,ako nikdy-potom to obaja nebudú chápať-a tvoj priateľ sa bude o teba snažiť a dobýjať ťa.

Nechcem aby si mala krzhy pod očami,a vyzerala zničená,to v žiadnom prípade-hlavu hore,,si krásne mladé dievča,a hlavne múdre-tomu verím.

goccia

nie je to vobec maly problem, ako pises, je to fakt uder a musi ta to stat vela sil. ak ho lubis, povedz mu to, lebo inak si to budes vycitat, ze si sa ho tak lahko vzdala. bud silna.