Zadani muzi

Príspevok v téme: Zadani muzi
diablik

mam problem, neviem ako postupovat, ci zabudnut alebo cakat... minuly rok na jar som spoznala jedneho chalana, neuveritelne sme si rozumeli, chemia a tak, proste sedeli sme si.. on sa mi na druhy den priznal, ze ma dievca, no aj napriek tomu sme sa trosku zblizili(bozky a hladkanie), potom sme sa spamatali a velmi nas to mrzelo, oboch.. nepokracovali sme v tom.. ja som sa mu po 3 mesiacoch ozvala, nereagoval, tak som si vymazala jeho cislo.. on sa ozval teraz v januari, vela sme si pisali, neskor sme sa stretli, opat nam bolo uplne najlepsie.. stale ma dievca, ale uz len caka, kedy sa s nim ona rozide, neklape im to a on jej nechce ublizit.. ale povedal, ze asi nebude chciet hned dalsi vztah a ze sa nemam namotat(to uz ale som bohuzial).. co mam robit??

dada

Vidíš, už si sa namotala, to je jedno, sem by som ti mohla napísať hocikoľko, ale fakt na tom nezáleží či 20, 30 alebo sto, chcela som ti len pomôcť, zdá sa, že si veľmi dobré a úprimné dievča a v dnešnom svete ak by si si nezachovala určitý odstup by si veľmi trpela. Som rada že existujú ešte taký ľudia ako si ty

vidrka

Máš pravdu...zvolila som aj ja novú stratégiu. Stačí ak im daš pocítit,že nemaju uplnu istotu a sú ako šialení len aby ta dostali :o)

diablik

uz som to pocula viac krat, ale ja to nedokazem byt taka.. ja proste ked nieco chcem, tak idem za tym a moj problem je, ze neviem klamat..

dada

Ved preto to píšem že som zistila že čím som k ním väčššia s.... tým ma viac chcú až sa niekedy čudujem kam až môžem zájsť, oni znova zavolajú a sú úplne štastní ked sa s nimi chcem stretnúť. Nechápem to ale je to fakt tak.

vidrka

Ona mu zase tak často nevola...skor ho prezvana...a nie len ona.Nemyslím,že to tahá s obidvomi ale...Uvedomujem si,že keby im neodzvánal naspäť tak každého to časom prejde...ale...bojim sa nad tým vážne zamýšlat...:o)

dada

Vidrka a ked najbližšie zavolá čo keby si ho poprosila, nech to kludne dvihne a povie jej pred tebou že má nový vzťah, že si práve pri nom a že sa to medzi nimi skončilo, tak nech mu nevolá? To by bol dosť veľký dôkaz na to že to s tebou myslí vážne a že to neťahá s obidvomi, nie? A mali by ste pokoj alebo by si zistila že niečo nie je tak ako sa ti snaží nahovoriť.

diablik

normalne toto vsetko viem.. ale az teraz si to nejak hlbsie uvedomujem, a uplne je to pravda, ved takych chalanov, co maju dievca treba so smiechom poslat za tym dievcatom, ved pri mne nema co hladat..