Zadani muzi

Príspevok v téme: Zadani muzi
diablik

mam problem, neviem ako postupovat, ci zabudnut alebo cakat... minuly rok na jar som spoznala jedneho chalana, neuveritelne sme si rozumeli, chemia a tak, proste sedeli sme si.. on sa mi na druhy den priznal, ze ma dievca, no aj napriek tomu sme sa trosku zblizili(bozky a hladkanie), potom sme sa spamatali a velmi nas to mrzelo, oboch.. nepokracovali sme v tom.. ja som sa mu po 3 mesiacoch ozvala, nereagoval, tak som si vymazala jeho cislo.. on sa ozval teraz v januari, vela sme si pisali, neskor sme sa stretli, opat nam bolo uplne najlepsie.. stale ma dievca, ale uz len caka, kedy sa s nim ona rozide, neklape im to a on jej nechce ublizit.. ale povedal, ze asi nebude chciet hned dalsi vztah a ze sa nemam namotat(to uz ale som bohuzial).. co mam robit??

diablik

ved to, ze by som sa nad tymto mala castejsie zamyslat a nebyt tou "handrou".. inak ak sa smiem spytat dada - kolko mas rokov? ide z teba tolko rozumu a zivotnych skusenosti :)

diablik

ved to, ze by som sa nad tymto mala castejsie zamyslat a nebyt tou "handrou".. inak ak sa smiem spytat dada - kolko mas rokov? ide z teba tolko rozumu a zivotnych skusenosti :)

dada

akože nezáleží vzdy na tebe a na kom? To je tak ťažké povedať mu so smiechom ked sa zmieni o inej, že OK fajn, tak sa ozvi ked budeš volný?

diablik

ved to, ze by som sa nad tymto mala castejsie zamyslat a nebyt tou "handrou".. inak ak sa smiem spytat dada - kolko mas rokov? ide z teba tolko rozumu a zivotnych skusenosti :)

dada

diablik, city neovplyvníš ale máš na výber či si zachováš dôstojnosť alebo budeš (ako prepáč hovorím to všeobecne, netýka sa to teba)ako handra hlavne v svojich očiach ale aj v očiach druhých

diablik

jasne, dada ma pravdu, viem, ze chalani maju radi nedobytne zeny, len ked ja neviem klamat..a to ze ma priatelku ma nepotesilo, ani som nemala vacsi zaujem, skor naopak, naucila som sa, ze si nemam zacinat so zadanymi.. ale nie vzdy zalezi len na mne..