Zadani muzi

Príspevok v téme: Zadani muzi
diablik

mam problem, neviem ako postupovat, ci zabudnut alebo cakat... minuly rok na jar som spoznala jedneho chalana, neuveritelne sme si rozumeli, chemia a tak, proste sedeli sme si.. on sa mi na druhy den priznal, ze ma dievca, no aj napriek tomu sme sa trosku zblizili(bozky a hladkanie), potom sme sa spamatali a velmi nas to mrzelo, oboch.. nepokracovali sme v tom.. ja som sa mu po 3 mesiacoch ozvala, nereagoval, tak som si vymazala jeho cislo.. on sa ozval teraz v januari, vela sme si pisali, neskor sme sa stretli, opat nam bolo uplne najlepsie.. stale ma dievca, ale uz len caka, kedy sa s nim ona rozide, neklape im to a on jej nechce ublizit.. ale povedal, ze asi nebude chciet hned dalsi vztah a ze sa nemam namotat(to uz ale som bohuzial).. co mam robit??

vidrka

Pretože sa mi stale sťažoval aký to je stereotyp, ako mu stale niečo vyčíta, furt mu hubuje,že sa venuje svojim koníčkom viacej ako jej.A ja som mala podobne zaujmy ako on a bol celý vo vytržení ako mu skvele rozumiem. Ale...5 rokov je svina

diablik

toto su velmi zlozite situacie, ked na vztah treba dvoch a kazdy to citi inak a ti ani za nic nemozes ovplyvnit city svoje alebo toho druheho.. hmm.. zevraj cas vsetko vylieci..

dada

to su take kecy že jej nechce ubližit, ak by bol taký dobrý neubližoval by ani tebe. Normalne mu napis sms nieco v tom zmysle ze sa niečo zmenilo v tvojom živote (neprezrad co,aj keby sa to z teba pokúšal dostať bud záhadná) a ze veríš že s tou druhou bude šťastný. Muži nenávidia, čo im niekto núka. Párkrát mu aj povedz do telefonu ak sa ozve, že prepáč nemôžem teraz s tebou hovoriť, že mu zavoláš a nezavolaj až na 3.krát atď atdˇMyslím že si rozumná kočka a že všetko chápeš
Držím palce nech ti to vyjde a nech je poriadne omotaný on. Ve´d vidíš čo s tebou urobilo ked ti povedal že niekoho má, bol ti vzácnejší, aj ty si ho chcela, že to tak funguje? Nebude ta jednoducho až tak chcieť ked zistí ze ani iní nemajú záujem. Cauko

vidrka

No je to tažké.Aj do terajšieho priatela som sa zalubila ani neviem ako.Tak strašne som sa tomu branila, pretože mal priatelku ale stalo sa.Je fakt,že sa s nou rozišiel a sme teraz spolu ale ona býva kusok od neho a stale mu vyvoláva a vypisuje.A ja mam z toho neskutočný nerv!Boli spolu 3 roky...to len tak lahko neprekonam...a ja som dokonca z ineho mesta.Stale mi hovori aka som skvela a ovela lepšia ako ona a aj jeho kamarati to hovoria ale...je to len chlap...ona si za tie 3 roky určite našla na neho finty ako ho dostat

diablik

ved on ked mi povedal, ze sa nemam namotavat, povedala saom mu ze uz som :) ale tak v ramci srandy.. asi to necham tak a ak by nieco chcel riesit, tak sa ozve.. ak nie, tak to tak ma asi byt.. ved su aj horsie veci v zivote :) len mna mrzi to, ze by som mu dokazala dat viac ako terajsia jeho priatelka, ale uz je mozno aj zvyknuty a na druhej strane ho aj chapem.. inak ti dakujem :) a preco sa chcel on s nou rozist?

miLOVEro

no ja mam tento isty problem len je to opacne co sa tyka pohlavia :))) podarim ti... nenamotaj sa... ja som spravil tu istu chybu... dokonca som sa dockal aj rozchodu.. teraz je volna... a super bonusik je ze to poriesila tak ze odisla do anglicka (odisla tam aby sa s nim rozisla tak aby mu neublizila + take vyhovorky ze si chcela aj zarobit ale to by ste museli poznat presne situaciu aby ste vedeli ze to nebol vobec zamer) a ja som stale cakal... pisali sme si cez net kazdy den... dufal ze sa vrati a vsetko bude ako dobre... ale ona mi tiez hovorila ako on hovori tebe aby som sa nenamotal (samozrejme tiez neskoro - ako keby clovek vedel srdcu rozkazat!) no a par dni s5 sme si pisali a povedala mi ze je velmi mala sanca ze by cosi bolo ked pride.... totalne som z toho v lalala... a to tam je este len mesiac... a ja sa s tym stale neviem zmierit a cakam dalej.... tak si dobre rozmysli co urobis... a fakt si s nim o tom pohovor a nerob taku chybu ako ja... dost je to brutalna situacia...

vidrka

Už sa s nou skoro rozišiel...len nechcel pretože mala štatnice. Ale ja som nebola do neho zalubena.Len mi s ním bolo neskutočne dobre.Ale aj tak ma to bolelo

vidrka

Ved teraz sceny nerobiš.Len sa bojí,že budeš ked ti neda to, čo ty od neho očakavaš. Ale ak chceš čakať čakaj!Ak ho chceš tak bojuj.Daj mu to najavo.Len nesed tichučko doma a netrap sa.Chce to radikálny krok!

diablik

ale nerobim sceny, len by som ho chcela viac asi ako on mna a neviem, ci mam na neho cakat a mysliet a tak, myslim, ze skor nie.. vieeem, ale nejde to :)