Sčítanie obyvateľstva

lost

no "preco ste sa prestahovali?" je moje sukromie :D napisal by som tam "McDonald je blizsie"

inac, ak by sa ta pytala susedka na tie otazky, co pises do harku, odpovedala by si? :)

Deee

Lost... Tak tebe vyplnili scitaci harok rodičia hmmmm.., tak už viem o com sa bavíme...v harku nepises presnú adresu, len mesto, stat, pýtajú sa ta či si sa stahoval a prečo, a pod. Takze najbližšie až ta bude umarat strata súkromia pozri si čo vypisujes... Ja som hárky vypisala celej rodine + aj o domoch a bytoch a nemám pocit, že by som priznaním samostatnej kuchyne v dome o to súkromie prišla...

Jooe Ker

kazdy "rezim" (i dnes) sa povazuje za moderny no a zaujimave je ,ze zaroven su to vsetko zlocinecke ideologie (i dnes)
no obesim sa ?

..mas pravdu a sarkazmus bokom :)

lost

ale ovecku zo seba robit nebudem :)

ze ciarovy kod :D

chceli by ste cip pod kozu? ja teda nie :) dufa ze sa toho nedozijem, to uz sa radsej... obesim

hmm, ja a srdiecko? :D to bol sarkazmus? :D

lost

Deee

no tam sa ma pytaju len na meno adresu datum narodenia atd.. aj viac veci, no ale pointa je v tom, ze preco by som mal pisat take veci, ako sa tam pytaju :D
i ked, ono je to relativne zneuzitelne, relativne je vsetko zneuzitelne a priznam sa harok som nevidel :D lebo to rodicai vyplnili za mna :D

tak ale som zvedavy co sa stane, ak sa ten harok dostane k takemu rasistovi, ako sa to uz stalo v minulosti, kam sa pojdu skovat ti co vyplnili svoju vieru atd.. ono to ked este nikto nepovedal dobry dovod na to ze je to zneuizitelne absolutne a vobec neznamena ze to zneuzitelne nie je :)

presne ako s tisic dalsimi vecami.. napr > obycajna postova schranka dost vela napovie o cloveku, obycajny ODPAD dost a extremne vela napovie, a mnoho inych :)

alebo napr.. nikde sa nepise navod ako zneuzit kreditky ale predsa existuje minimalne tucet sposobov ako to urobit a nikdy nebyt chyteny :))

ak by to dali skutocne anonymne, nemal by som problem im t ovyplnit realne a skutocne - konieckoncov mam rad cisla a statistiky :)

avsak uz len z principu, ze ja mam robit to co oni chcu?

ja mam ist na urad ked oni nieco povedia?

tak JA mam chodit k spravcoci pre nejake papiere? tak ZASE JA a JA mam robit nieco U NICH? danove priznanie?

preco si nepridu po to domov? vyhovorky "bolo by to neekonomicke" neberiem :)

sice je to nadlho toto :D ale iste veci jednoducho prehanaju.. pointa je aj v tom, ze vlada nas umyselne a vedome a zaroven beztrestne okrada a okrada nase deti, okrada nasich vnukov a tak dalej, ale to je vsetko OK.. lebo si tak nastavia zakon. mne sa to nepaci, ja platim dane, ja som obcan statu, preco mi nevyhoveju? preco by som JA mal niekomu vyhoviet :)

v tomto som velmi "agresivny" (nazorovo) a .. tak... dalej... :)

Deee

Lost, srdiecko moje, kde si žil doteraz? Veď u nas sa klame a zavádza nonstop, stále sú tu nejaké kauzy a ich objasnovanie...určite si viac osobných údajov zanechal v registracnych formularoch na nete ako v scitacom harku...

lost

Deee
Ide o princip :)
STAT mi KLAMAL a UMYSELNE !!!

Mozem mu verit aj nabuduce?

Co by si spravila ak by ta niekto umyselne zavadzal a umyselne oklamal ?