Bolesti brcha az krce

Príspevok v téme: Bolesti brcha az krce
24livia12

Prosim vás neviete mi poradiť,dnes poobede som dostala bolesti brucha tak nižšie skoro až krče.Ale nebolo to len brucho začal ma bolieť aj žalúdok takže som cítila a stále cítim bolesti celého brucha od žalúdku až dole do podbrušia.A bolí ma to hlavne keď sa hýbem!!!keď som si brucho skúsila trocha postláčať tak aj na dotyk ma to bolí nie nejako moc ale tak cítim tam bolesť.Na "velkej" som dnes bola a nemám ani teplotu,nie je mi ani na zvracanie ach chuť do jedla mám normálne.Mohli by to byť napr.zastavené vetry?

Ďakujem vám za vaše rady

24livia12

* teda oprava AK TO NIE JE TO ISTÉ ma opravte .... bolesti stále pretrvávajú a priznám sa že doktora sa trocha bojím ale asi nebudem mať na výber

24livia12

A nemôžem to mať nejaké problémy zo žlčníkom??? ... pretože niekedy ma bolieva pankreas ... ak je to to isté pankreas a žlčník tak ma opravte nevyznám sa v medicíne

StanleyH

Svalovica je sposobena tvorbou kyseliny mliecnej pri fyzickej aktivity, takze neviem co mas presne na mysli. Z vracania ju urcite nemas. MOze to mat potom ten suvis s mocovymi cestami ako spominas.

24livia12

Ja mám chronický zápal močových ciest tak že sa mi to objavuje často ale takto ma to ešte nikdy nebolelo nemyslím že by to bolo kvôli tomu ale jasne že všetko je možné

Nie dnes som nič ťažké nedvíhala ale od nedele mám svalovicu na bruchu,trošku sme v sobotu popili a mne bolo tak zle v nedelu že som viac krát vracala a čiže mám od toho nadúvania sa svalovicu ale neviem či by to mohlo stýmito bolesťami niečo spoločné :( neviem :(

Scotch

no ja som take bolesti mala nedavno v podbrusku, silny neutichajuci krc.. no a bol to zrejme zapal mocoveho mechura, lebo odkedy som dobrala antibiotika, nebolelo ma to... tak asi by som na tvojom mieste isla zajtra k doktorovi a povedala mu o tom.. a ze nech ti vyhodnoti aj moc.