Som na dne...poradte mi, prosím...

Príspevok v téme: Som na dne...poradte mi, prosím...
loli

Ahojte, mám velký problém z ktorého mi už pomaly začina šibat.
S mojím už teraz manzelom som 9 rokov a z toho sme 1 rok manzelia.zobrali sme sa nie preto, že by sme museli ale chceli sme to obaja, ale po svadbe sa vsetko v nasom vztahu zmenilo, vsimla som si ze moj manzel je ku mne nejaky iný, najprv som to nechavala tak ze asi ma zlu naladu ale casom mi to uz zacalo vadit, prestaval so mnou spavat ja som ho zacala podozrievat a stale som len nieco vyvolavala len aby som sa dozvedela pravdu.
raz som to uz nevydrzala a skoro rano som sa mu pozrela do mobilu a nasla som tam schovanu sms a mms nejakej baby. nic som mu nepovedala az vecer ked som dosla domov z prace som sa ho opytala co to ma znamenat, povedal mi ze on s nou nic nema a nemoze za to že mu pise , ze si pise aj s jeho kamaratmi s ktorými hra minigolf.strasne ma to zobralo a v ten vecer som prave odlietala s kamaratkou na dovolenku, poviem vam bolo mi neskutocne zle ale jedine co som tej slecne napisala bolo že si nezelam aby pisala a posielala svoje mms mojmu manzelovi a že dufam ze je inteligentna a pochopila to.nikdy viac som ju nekontaktovala a dala som aj jemu najavo, že som jej napisala.neozvala som sa mu ani z dovolenky az on mi napisal ze dufa, ze som v poriadku a ze nech si myslim co si myslim on ma nikdy nepodviedol a miluje ma. neverila som ani jednumu slovu. toto vsetko sa udialo este v septembry 2010.od toho dna sa moj zivot strasne zmenil, trpim a stale mu neverim aj ked ho velmi milujem ale priznam som nestastna. boli uz aj dni kedy som sa usmievala ale opat som zasla daleko a zacala som mu prehladavat mobil vsetko kde som sa dostala, nasla som aj nejake fotky ale na to mi povedal ze ich len upravoval pre nejakeho kamarata. priznavam, nikdy som takto na neho neziarlila a prave on bol ten ktorý na mna strasne ziarlil a za vsetko co sa mu nepacilo mi to splechol do tvare. nasa situacia sa stale nezmenila , ked sa s nim cchcem rozpravat povie mi ze ja mam problem som chorobne ziarliva a ze on mi nic nerobi ze to len ja si v hlave vytrvaram obraz a ze sa mu nepaci ze ho podozrevam zo vsetkeho a ze on mi nic nerobi.aj na chvilu prestanem ale opat potom zacnem snorit.viem ze je asi vo mne problem, preto som sa aj rozhodla vyhladat psychologicku, no minulý týžden v stredu mi to opat nedalo a pozrela som sa do jeho mobilu kde som nasla maili kde si pisal s nejakou babou , ked ma uvidel s mobilom uz aj bolo ja som zacala nanho kricat ze nech mi to vysvetli a ze preco ma podvadza, zacal mi nadavat ze som chorobne ziarliva, chora psychopat mam sa dat liecit, že mu leziem do sukromia a ze on s nikým nic nema ale uz mu lezie na nervy ako sa chovam ze len snorim kde co nanho najdem...dva dni som sa z toho nedokazala spamatat a ani dodnes nespavam, nejem len premyslam kde som zlihala. nas intimny zivot je na bode mrazu , skryva sa predomnou a ja uz nevladem a neviem co moze za tym byt. prestala som s nim uplne komunikovat a napisal mi sms kedze bol mimo celý vikend ze docestoval ok a ze nech som neni v strese ze mi nic nerobi, urobil sice prvy krok ale ja som sa uzavrela a nedokazem uz dalej takto zit, aj som navrhla ist do manzelskej poradne ale to odmieta.uz som uvazovala aj nad rozvodom , ale neviem si zivot bez neho predstavit. som uz zufala a neviem ako dalej , poradte mi prosim.dneska mi napisal , ze sa rozvadzat neplanuje.

Laurina22

Euba ano,presne tak,nech sa len pekne pred nim prosi...Nie!Treba si ujasnit pravidla!S vlastnou manzelkou komunikuje cez mail,to co je?Ja taketo veci zasadne neriesim cez mail ani sms.

euba

nehysterci, ukludni sa, nemala by si robit sceny, lebo ho len odozenies. Niekde nastala chyba, ked si zacal pisat s inymi, cize terba najst tu a nie vytvarat nove chyby hysteriou. Napis mu nieco take ze: "Prislo mi luto, ze si zacal venovat pozornost, ktora patrila mne inej. Je take pravidlo, ze nerob druhym to, co nechces aby oni robili tebe. Tak dufam,ze ak nechces aby som chodila s nikeym pozerat na hviezdy an deke, tak to prosim, nerob ani ty. Lubim ta, tak ma nesklam."

Hlavne nerob zo seba ziarlivu kravu, tym ho ta druha k sebe skor pritiahne.

loli

to mi pise maili. povedala som mu to, že nebudeme to riesit cez maili a on ze ved uz sme sa rozpravali a nikam to neviedlo. takze takto to je ani ja sama tomu nechapem ze vlastny mazel sa s tebou nemieni rozpravat o nasom dalsom spoluziti.

premyslam aj nad tym ze na sa zbalim a odidem na najaky cas odneho prec, mozno si uvedomi ze naozaj som odisla a mozno to uplne polozi vsetko to co som s nim budovala.neviem co je spravne

Laurina22

Pises si smsky so svojim muzom ohladom nevery a rozvodu.To ti nie je troska zvlastne?Normalne mu povedz,ze sa o tom chces a budes rozpravat vyhradne osobne.To co je za komunikaciu?

loli

Vies prečo, lebo on so mnou nechce nic rozoberat, absolutne povie mi len ze mam problem ja a nie on, tymto ma odbije a ja zacnem plakat, lebo mi je to vsetko luto.

znicil uplne moje sebavedomie a dostal ma na same dno za to ako sa o neho staram a e som mu dala taku lasku aku nikdy k nikomu.

loli

vies, ale ja si nepotrebujem nic ujasnovat. Ja som si ta zobral za zenu a to nie len preto, aby si bola rada.
nemyslim si ze je potrebne nieco zachranovat. staci sa trochu ovladat a zit normalnym sposobom.

takuto odpoved som dostala na tu pauzu.