Štátna skúška z administratívy - robil/robí ju niekto?

ververka

ak chcete ist na prijimacky na euba, radim vam ist na kurzy cez leto. mne velmi pomohli. alebo aspon si prejst priklady z matiky v knihe ktoru vydavaju na ucel prijimaciek.
ja keby som ju nemala, tak to asi nezvladnem s trojrocnou matikou na OA. ale tak uz to mam za sebou vsetko a vam drzim palce. ja som chodila na fpm.

ShaulaThalit

nicoo: a kde si na strednej? Zopakuj si hlavne rovnice, logické operácie, kombinatoriku, variácie, permutácie, pravdepodobnosti...

nicooo

hmmm.. tak :) :D to teda neviem či nemáš aj rekord na slovensku :D :D

Ja mám preto práve 2500 pretože sa sem tam kuknem do pc.. či tam nemám chyby a to ma veľmi zdržuje...
ja sa hlásim na Fakultu informatiky... neviem presne ten názov ale odbor učtovníctvo :)

TAk uvidím ale moc uržové to nevidím :( lebo tam sa je ťažko dostať a ked ja moc neviem matiku ktorá je na prijimačkach :( ekonomiu a nemčinu sa naučim poriadne ale tá matika :(

lost

ShaulaThalit

ako 9 rocny som zacal 2 prstami :)
a ako cas plynul a ja som sedel za pc cca (vela hodin), tak som sa naucil :)

nemusim mat 10 prstov a nemusim ani pozerat na klavescnicu (ak mi dokonale sadne, proste len intuitivne a raz za 10 uderov na 400milisekund na to pozriem, plus minus) :D

genialnu klavesnicu som mal na 13" toshibe (relativne male, ale super bola) no a na 14" lenovu uz to nie je take super, no zvykol som si..

ale napr, na text sa nepozeras stale.. da sa napr 5-10 slov dopredu zapamatat..

ShaulaThalit

No dobre, ty dáš okolo 500, nepíšeš 10timi prstami, ako to robíš? Ako môžeš mať 500 úderov, ak teda nepíšeš all ten fingers a prepisuješ daný text. Predsa sa musíš pozerať na text, nie na obrazovku...

lost

avsak ludia maju aj 700-800 ak maju prax a pisu dlho, cize podla mna aj u teba to pojde velmi hore este :)

ale velmi zalezi od toho CO prepisujes... nieco je ako hra na klaviri no a nieco je krkolomne...

lost

ja mam 300 ked spim :D

no a ked sa snazim tak 550 :P ale dlhodobo som skusal len 5 minut , cca 500/min

avsak to musim mat dokonalu klavesnicu (musi byt na nanometer presne na moje prsty)

na inej klavesnici nie som vo svojej kozi :)

i ked.. nepisem s 10, pisam tak so 7napr...a sem tam sa pozriem na klavesnicu..

nechce sa mi ucit so vsetkymi 10.. (mal som taky predmet, ale pochopitelne im na mne nezalezalo :D)