Prečo tak velmi žiarlim?

Príspevok v téme: Prečo tak velmi žiarlim?
natuska32

ahojte , som s chalanom rok aj pól doteraz som toto nepociťovala :( žiarlim jak malé decko :( nechcem ale predsa... moj chalan si pridava na fb moje kamosky ktoré ani nepozná , potom jeho kamošky zo školy a tak proste každý deň niekoho... to jedno viem že by ma nepodviedol ale neviem prečo tak ziarlim ja mu ich vymažem zablokujem a nadruhý den sú tam zasa ale načo tam má mat také kt. ani nepozná nie? :( ale už som došla nato že asi mi to robí napriek .. prosím napište baby že ako by ste to riešili vy :( ďakujem vopred :(

elsa5.5

takéto provokácie vedú len k zbytočným hádkam povedz priateľovi že jedine to tým získa to by ma zaujímalo že koľko má rokov,potom začneš aj Ty a rozchod je na svete tie baby mu tam nechaj nevymazávaj mu ich nech ich tam má nevšímaj si to,ale aj Ty môžeš začať a potom uvidí ako to skončí no jasne mu to vysvetli ako to vidíš Ty....

Excita

Tvoj priatel ma kolko rokov, 15-16? Nezda sa mi normalne z jeho strany davat si do priatelov cudzie dievcata, ktore nepozna - chce ich tam mat, aby ich poznal alebo casom spoznal, naco by si ich tam inak daval? A co je to za "vztah", ked mu povies, ze ti to vadi, tak preco ti robi napriek? Predpokladam, ze ste velmi velmi mladi.
Aj ked som ja v istych veciach prilis staromodna, ja sa vam cudujem, ze sa vobec prihlasujete na facebook. Len preto, aby o vas ostatni nepovedali, ze ste out, tam travite kopec hodin denne, stracate cas a poznam aj vztahy, ktorym socialne siete doslova zruinovali vztah.

ververka

dobry recept na tlmenie ziarlivosti je dostat par faciek od zivota ze sa ledva postavis a zacnes od zaciatku s tym, ze si koncne uvedomis ze ziarlivost vedie len ku krachu vztahu a preto ju zacnes potlacovat a prejavovat len tu zdravu a neparanoidnu.

ziarlivka

natuska32...aj ja ziarlim....tak ako ty..mozno ze aj viac!!! je to zle, ja to viem, ale neda sa mi s tym prestat...kvoli tomu sa len hadame.ale jednoducho som uz taka.som skorpion a ziarlivost mam v sebe od malicka.stve ma napriklad len to ze je v robote a ziarlim na jeho kolegov ze oni su s nim a nie ja.alebo ze sa len pozre na druhu zenu.ubija ma to.nedokazem s tym prestat.viem ako sa citis.to iste s tym FB sme si prezili.ale je to za nami pretoze sme si zrusili konta obidvaja a uz tam nechodime.nechcem ho stratit ale ziarlim jak svina! aj ked viem ze by ma nepodviedol a ani ja jeho!ale ziarlim, ziarlim a ziarlim....som hrozna ja viem...dokonca sa bojim ist s nim aj v lete sa kupat lebo hned si pomyslim ze co ak tam bude najaka hore bez a hned ju bude ocumovat...:(

laura II

ziarlenie je prejavom nedostatocnej sebadovery,inak by ti vedomie,ze priatel vidi a stretava (dokonca sa mu pacia)ine zeny nevadilo.zrovnaj si veci v hlave,uvedom si,ze si vybral teba kvoli nejakemu dovodu,nie len preto,ze si pekna!skus sa vidiet jeho ocami.na svete su miliony zien a tomu,aby sa mu mnohe zdali pritazlive sa zabranit neda,mozes ale ovplyvnit,ci budes stat za to,aby zostal s tebou.kedze sama to ziarlenie vidis ako problem,si urcite fajn baba a nema cenu sa stresovat.je s tebou,lebo chce byt s tebou.

User_37597

ja som tiez s prva ziarlila ale nic som si tym nepomohla.jedine do coho som ja zasiahla bolo ked mu uz druhy krat poslala ex ziadost o priatelstvo...vtedy som ju blokla svinu jednu prasivu.
aleosobne si myslim ze si blba ak to robis aj napriek tomu ze on ti dal najavo ze chce aby si ziarlila..nevsimaj si to a ak uz naozaj spravi nieco zle co nema patrit do "jemneho" vyprovokovania tak ho posli kade lahsie.

bibinna

natuska, ty sa uvedom, ze tymto robis zle sebe a aj priatelovi. Nemozes ziarlit na vsetky zeny, ktore ma na FCB. Nijaky chalan nechce taku ziarlivu babu.

natuska32

jajka ------------ ale ak sa ho to opýtam on povie že to bude robit kym nebudem žiarlit ale ja neviem ako mam prestat :( ale teba by to nenaštvalo? ach baby načo existuje takýto pocit :( normálne ma nervy z tohto zničia :( velmi ho milujem a nechem aby druha baba mi ho prebrala :( bojim sa velmi od tohto sice hovori ze sa nemam coho bat ale aj tak ... a teraz o 2tyzdne pojde von do rakuska a co len vtedy bude? achhh :"(

jajka001_

nechaj ho tak. je zbytocne mu to nasilu vymazavat.a nemas na to ani pravo. mozes mu povedat, ze sa ti to nepaci a opytat sa ho preco to robi. ale snaz sa to nebrat prilis vazne, predsa o nic nejde.