chlapi a NEVERA

Príspevok v téme: chlapi a NEVERA
xiu xiu

chcem sa spýtať mužov, chlapov, chlapcov sa jednu vec. Prečo majú tendenciu striedať ženy /táto otázka je smerovaná hlavne tým ktorí to robia/, nechcem počuť že to máte tak v génoch a podobné kraviny.. chcem počuť normálnu odpoveď, čo vás k tomu vedie - zvedavosť, dosahovanie skúseností, alebo čo presne, prečo existujú chronickí sukničkári, čo presne ich k tomu vedie že nedokážu zostať s jednou ženou, prečo ich musia mať toľko... ďakujem za všetky solidne odpovede..

makra

zatial ani moj, otvorene sa rozpravame o vsetkom, ale co bude o par rokov? zatial nam to krasne klape uz 5 rokov, uvidime.........ale ak sa nieco stane, ja ho tak dobijeeeeeeeem (ako hada) :)

monica

basa a makra..presne ved mi vieme svoje...a vyovorka bol som opity??!!na toto sa vyhovoraja chlapi dost casto a nie len co sa sexu tyka...jaaj uz mam toho dost niekedy..tieto nzory..no ale damy musime uznat ze kazdy muz nie je taky...moj nastastie takyto vobec nie je

makra

vzdy to bolo, je a bude tak: ked mal muz vela partneriek, mileniek....tak je "frajer", ak sa jedna o zenu, ktora ma za sebou viacero vztahov (pricom tam vobec nemusel byt sex), tak je slapka...........a take sproste reci typu "to ja nie, to geny....blablabla" - dakujem, neprosim

basa

baby mate uplnu pravdu, ked chlap podvedie vsetci teda vacsina si povie no co uz ved je to chlap,ale ked podvedie zena uz je k...a!

tinka *

Tak toto si vystihla!!!Keď ony podvedú, tak sa tvária ako keby sa nič nestalo, veď išlo len o sex a výhovorky typu napr. Bol som opitý!!!to mňa vie najviac dožrať.Ale keď to urobí nejaká žena, tak je najväčšia k.... ale muž urobil iba chybu lebo pudy sú pudy. No to určite!!!!!!!!!!!

monica

toto ma ma muzoch strasne rozculuje..taketo nieco sa tradujegeneracie a generacie ze je prirodzena neveru u chlapov...a to je blbost z nejakych davnych cias...keby sa toto neprenasalo generacne tak by sa muzi nemali na co vyhovorit.do riti sj s takymi vyhovorkami ze je to pud..aj zena ma taky pod a nerobi to.a kedto niektora urobi muz sa ide z otho zblaznit pricom keby to on urobil podla neho je to pohohode ved to bola iba chut na sex...tsss hej muzi ktory mate takyto nazor chodte s tym do r..