Astma a 8 mesacny syncek

Príspevok v téme: Astma a 8 mesacny syncek
veronika

mam 8.mesacneho synceka,ked mal 1,5mesiaca boly sme hospitalyzovany v nemocnicy pre zapal priedusiek.od vtedy mam snim vzdy problemy.ked ku nemu prisiel niekto chory hned ochorel.pred mesiacom som s nim isla ku doktorke,lebo mal dost stazene dychanie,mal piskoty,chrapcanie ale iba ked spi.dve doktorky my povedaly ze ma astmu,a tretia ze ma zasa zapal priedusiek,daly mu aj dva spreje proti astme.inac je uplne v poriadku.doktorky hovorily ze ma detsku astmu,ze v dnesnej dobe je to normalne.pitala som sa doktoriek ci ma vpliv na jeho dychanie to ze som pocas tehotenstva fajcila asi3cigarety denne,hovorily ze nevedia pretoze keby ano tak sa uz narodi s dychacimy problemamy,ale tie problemy mu zacaly az ked mal zapal priedusiek.dufam za som to nezavinila ja,ak ano tak si to budem do konca zivota vycitat.ale cigarety su to jedine co ma ukludnuje ked mam problemy,maly nebol vobec kojeny,mala som slabe mlieko,tak hned po porode som zacala zase vela fejcit.poradte my co by mu mohlo pomoct pre zlepseni,ak o niecom viete(okolie KE)

radka

obratte sa na pneumologa alebo v smokovci vam urobia vysetrenia.V smokovci je detske centrum pre take deticky na astmu a dychanie ale ked je to len pri lezani moye ist aj o alergicke prejavy

nemôžem povedať

keď už fajčíš,dúfamže nie aspoň doma,respekt.všade tam kde sa pohybuje Tvoj syn,pretože čo si tu napísala je obyčajná arogancia a egoizmus.

maja

Ďakujem vrana, že si aj ty prispela lebo ja som neni podľa niekoho normálna tým, že som povedala pravdu a svoj názor nato. dik

veronika

Este nieco mila Vrana,ja normalna som narozdiel od sestriciek ktore robie na oddeleni s detickamy,pretoze sestricky stimy detmi jednaju ako s odpadom,ja viem maju toho dost ked je tam napr.tridsat deti a a iba tri sestricky ale ak na tie deticky nemaju nervy nemaly si vybrat take zamestnanie,tie deticky za to nemozu.CHCEM POVEDAT VSETKYM MAMICKAM,AK SA VASE MALE BABETKO DOSTANE DO NEMOCNICE!!! NIKDY!!!HO TAM NENECHAVAJTE SAME,BUDTE TAM SNIM,ja viem ako snimy zaobchadzaju.

veronika

mila vrana dakujem za nazor,ako aj maja pisala jej dieta ma astmu,a asi to nebolo sposobene fajcenim,mozno ani moj maly tie problemy s dychani nema stoho,mozno ano mozno nie,to lekary nevedia.mam vela kamaratok ktorych deti maju detsku astmu a nikdy nefajcily.mojej svagriny chlapcek ma detsku astmu ma ju od dvoch rokov,a ona tak isto nikdy nefajcila.nejdem sa ospravedlnovat tym ze som pocas tehotenstva mala strasne problemy,ale to ma mozno ako tak ukludnilo,moja svokra zomrela ked som bola v druhom mesiaci a svokor nato o pol roka,moj manzel bol stoho nadne,potom zacalo deditske a vtedy len zacaly problemy.nieje to ospravedlnenie ale kto zazil nieco podobne pochopi.ale aj tak dakujem za nazor,ale este raz su horsie matky ako ja,ale podla mna ja niesom zla matka,priklad:ked som lezala smalym v nemocnicy ked mal zapel priedusiek vydela som tam strasne pripady deticiek,aj ked tam boly 90%romske deti boly v strasnom zdravotnom stave,ich matky su potom ake,ked ja som ta zla,bolo tam aj vela bielym malickych novorodencov,ale ked som tam lezala boly sme tam dve ktore tam zo svojimy detmi boly,ostatne ich tam iba odlozily a odisly,ja som snim tam dva tyzdne bola a starala sa o maleho,ja zla matka niesom!!!

vrana

ženy, ktoré vyfajčia počas tehotenstva čo i len jednu cigaretu sú hodné odsúdenia a ja si myslím, že nie si normálna, keď si počas tehotenstva fajčila, samozrejme, že si mu tým ublížila, tá alergia na mlieko môže byť spôsobená tým tvojim fajčením, pretože mikotín negatívne pôsobí na celé telo a imunitný systém, ktorý súvisí s alergiami.Ani nechápem, ako môže byť pre jednu ženu dôležitejšie fajčenie ako vlastné dieťa, to že sa od cigariet ťažko odvyká je absolútna blbosť, som rada, že chceš s tým prestať, ale mohlo ti to napadnúť už počas tehotenstva. Buď rada, že neskončil horšie, som sestrička a videla som mnoho detí, ktoré dopadli kvôli svojim fajčiacim matkám oveľa horšie a deti sú postihnuté na celý život.Súhlasím s Majiným názorom,ten názor ťa vôbec nemal prečo prekvapiť, každá normálna žena to vie, ale ty asi nie...

veronika

Hela,dakujem.pre mna je najdolezitejsie maleho zdravie,viem,uvedomujam si ze som urobila velku chibu,lutujem ju.alee viem ze nieje neskoro ani pre mna ani pre maleho.ja sa budem snazit uplne prestat,a maly sa stoho rychlo dostane urcite to nebude za den,alebo za dva,ale ja to vydrzim.kupila som mu ten zvlhcovac,je to uz lepsie,nieje to uplna super ale je to omnoho lepsie,v nedelu snim idem do solnej jaskyne,tak uvidime,zajtra snim idem plavat,ze vraj pomaha aj plavanie,duvam ze to pomoze.dakujem este raz Hela,moj syncek je pre mna vsetko a milujem ho ako nikoho,dala by som zaneho zivot ak by mu to pomohlo.dakujem