Červenkasté fľaky na koži

Príspevok v téme: Červenkasté fľaky na koži
Smiler

Dobrý deň!
Chcel by som sa opýtať, či náhodou niekto z vás nevie čo by to mohlo byť.Pred asi dvomi či tromi týždňami sa mi v oblasti rebier vyhodili červenkasté fľaky,vnútri majú normálnu farbu.Nesvrbia ani nič podobné.Do priemeru majú od 1 do 3 cm.Z počiatku som tomu nejak neprikladal význam a myslel som že to zmizne. Avšak mám to stále.Po sprche sú viditeľnejšie.Mohla by to byť nejaká alergická reakcia na niečo?

StanleyH

tento problem cervenych map na kozi ze sposobeny aj alergiou na citrusy. Treba to riesit doplnkami vyzivy obsahujuce zenele veci, zeleny cas a rozne antioxidanty vyzivujuce pokozku. Na kremy zabudni, neucinkuju

Slniecko123

andrea1111- kvalifikovana rada tu je zakazana?...nie som dealer...ale som kvalifikovana konzultantka v oblasti svetelnej terapii, s ktorou mam velmi dobre skusenosti s roznymi chorobami

andrea1111

Slniečko123= zase jeden díler. Toto sú zakázané reklamy, ak si si to ešte nevšimol. Keď to budeš praktikovať ďalej, tak ťa dajú do programu a všetky tvoje príspevky automaticky počítač vymaže. Tak neprovokuj.

Slniecko123

Bioptron je certifikovany lekarsky pristroj ktory sa pouziva v zdravotnictve a je vhodny a doporucujem aj na domace vyliecenie. Otazka je, ci sa chcete liecit alebo uzdravit?
Pouziva sa na 1.Hojenie ran a obnovenie tkaniv:Hojenie ran po uraze,popaleniny,po operacii,vredy na predkoleni,prelezaniny.2.Liecenie bolesti:1.V rematologii:zmiernuje bolest a znizuje jej intenzitu,skracuje trvanie rannej stuhlosti,posilnuje svaly,zlepsuje kvalitu spanku,umoznuje znacnu redukciu,dokonca uplne vyradenie liekov proti bolesti(analgetika),2.V sportovej medicine:pomliazdeninach presileni,podvrtnuti,vyklbeni,porezani,modrinach a odreninach.3.Vo fyzioterapii a rehabilitacii a inych zdravotnych problemoch.4. pri koznych problemoch je taktiez velmi ucinny, napr. psoriaza, ekzemy, alergie...info na tel: 0915267518