Bolesti bedrovych kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti bedrovych kĺbov
nafo

Ahojte.Mám problém s bedrovými kĺbmi už asi rok.Trénujem taekwondo je to šport kde sa vela namáhaju bedrové kĺby a trénuje s nohami.Asi pred rokom som bol na sústredeni kde ma zacali bolievat bedra.Už som bol aj u lekára na sonare mi zistil ze mam zvecsenu kost z 4mm na 7mm ,že to býva zo zápaloch v tele ale žiadny mi nenašli(bol som na všetkych vyšetreniach).Ked som mu priniesol rentgenove snimky povedal ,že mam v poriadku.Poslal ma na rehabilitacie (magnet) a dal mi tabletky cital(condr osulf 400) som ze su na Artrozu ale pritom mi o tom nic nepovedal a keby sa ho nespytam ze ci by mi nepredpisal nejake doplnky bol by ticho.Pri chodzi bolesti nepocitujem.Bolí ma to len ked ohybam nepravidelne bedro(napr kopem alebo sa roztahujem roštep) tak na vonkajsich castiach.. Neviete co moze sposobovat tie bolesti a to ze amm zvecsene kosti na klbe (4mm na 7mm) ?? onedlho idem na kontrolu

RNG

chondroitin sulfat sa absorbuje na 5%. Glucosamin HCl sa absorbuje az 50%. Ale najlepsia absorbcia je pri vytazku zo zelenej musle, ktory pomaha podla vyskumu Novozealandskej vlady az 94 % ludom. Mal som sa moznost aj osobne o tom uz viackrat presvecit, aj moja zena.
Samozrejme treba brat vacsie davky, nez odporucuje vyrobca, to je celkom bezna reklamna zalezitost, ze vyskum sa robi s vyssimi davkami a vyrobca napise ovela nizsie, aby sa to zdalo lacne na pouzitie.

StanleyH

ahoj, tak chondrosulf je totalna blbost ktora vobec nefunguje, nepoznam nikoho kto by s tym bol spokojny. Viem ti ale odporucit produkt FLX na klby ktory obsahuje glukosamin, chondroititn, celadrin a MSM vo vysokych davkach a ked su spolu, ovela efektivnejsie ucinkuju. Ako pises tak ten Dr. je dost nesckopny, Asi je lepsie vyhladat nejakeho odbornejsieho.