Schyza?

Príspevok v téme: Schyza?
Slave

Zdravim...Chcem sa vas na nieco spytat, mozno su to len moje blbe predstavy a obycajne pubertalne problemy , ale bojim sa, ze by som mohla mat schyzofreniu... Naozaj mam pocit akoby vo mne existovali 2 osobnosti , ktore sa navzajom totalne neznasaju a ja ako pozorovatel vobec neviem ku ktorej sa pridat a mam v sebe neskutocny chaus... Jednoducho vo svojej hlave pocujem hlas, ktory akoby mi vravel presne , co mam robit...a pokial dam tomu hlasu priestor vacsinou je zo mna celkom iny clovek a moje okolie si tondost vsima... Neviem ako ten hlas brat ani ako ho vnimat ani ci sa mam naozaj podla neho riadit , alebo kaslat nato, ale vzdy, ked mu dam priestor, citim akoby som bola niekto iny, akoby sa vo mne prebralo nieco comu celkom nechapem... Neviem mozno to len privela dramatizujem a je to prirodzena sucast vyvoja, alebo sa so mnou naozaj nieco deje...Poradte mi niekto proosiiim

nnnuuu

A teraz trpi obezitou. Na prvy pohlad nevyzera ze by trpel ale trpi. Mesacny princ uz hodil flintu do zita, ale omylom zastrelil bazanta. Prichytili ho. Pojde sediet, dva roky. Ale on bol len hladny, pre boha!!!

nnnuuu

Mesacny Princ s tym bol aj na lieceni. Dva roky ho liecili, ale bol to omyl, hlasy boli realne, isli od vedla, od susedov.

Kempes

Ahoj mam podobny problem mne robi dobre ked urcity okamih akoby som zamrzol uplne zabudnem na nejake hlasy a mam pocit ze som uplne normalny cital som nejake clanky o schyzofrenií je to velmi jesnoducha diagnoza lahko liecitelna clovek ktory je schyzofrenik je lahko odhalitelny respektive hra divadlo jednoducho na prvy pohlad je vidno ze neni v poriadku ak mas fb mozeme si pisat hladam posobneho cloveka ako si ty myslim to uprimne ďakujem

Ahahsjja

Tebe jebe, keby som na tvojom mieste skor sa bojim ci ti uz uplne nejeblo, ten hlas pre teba nieje dobry mala by si to riesit musis sa ho zbavit.

sureves

Ak tymi hlasmi nazyvas myslienky, tak to nie je nic...ja mam takisto zvlastne stavy ze raz som k ludom mili a potom si poviem ze budem hnusny a som fakt velmi velmi hnusny, pocitujem zlost, prajem vsetkym zle, proste katastrofa....uz som si tym zbabral dost vela veci a nedavno som kvoli takemu stavu klesol zo stavu lasky k dievcatu do stavu urputnej nenavisti k nej, hnusne som jej vynadal, ona mne potom tiez a tak....lenze to su moje myslienky, nehovori mi to niekto iny v hlave ze "bud hnusny"....

sashley

prosim ta,pred tym co zacnes stresovat, precitaj si nieco o schizofrenii na nete.. a uvidis, ze tieto symptomy co si tu popisala, NIESU symptomy schize.