Hliva ustricová

Príspevok v téme: Hliva ustricová
kliklak

Dobrý deň,
na imunitu (ženské problémy) užívam beta-glukan...tabletky z hlivy ustricovej.
Pri kúpe som sa stretla s viacerými variantmi - 300, 500 - čo je označenie gramáže účinnej látky v 1 tobolke. Chcem sa teda spýtať či je rozdiel ak budem užívať 1 tobolku denne s 500 mg hlivy alebo dve denne po 300 mg? Platí v tomto prípade že 300+300 je 600mg účinnej látky?
Lebo tá 500vka je výrazne drahšia.
Ďakujem:)

mam56

Ja už neviem, už nedám nič na chudobu, to nemá význam. Jak sa snažím, tak sa snažím, teraz som sa ich po roku mojej intenzívnej práce opýtal, že či už majú nachystané vianočné stromčeky a tak?
Kamarát mi povedal, že na stromčeku budú visieť jeho dve gule a pod stromčekom bude mať svoj kokos:-)
Múdry človek sa učí na cudzích chybách a hlupák na vlastných:-)))

mam56

V malom kostolíku upratoval kostolník medzi lavicami počas prestávky medzi omšami, keď zrazu k nemu prišiel farár. Farár sa opýtal kostolníka, mohol by si ísť do spovedelnice a vypočuť si namiesto mňa jednu spoveď? Musím ísť súrne na WC a vdova Anna sa práve blíži. Ona síce stále niečo zlého spraví, ale nikdy to nie je nič až tak vážne, čiže, keď sa vyspovedá, tak sa jej daj pomodliť nejaké krátke modlitby a ja sa potom vrátim. Keďže kostolník mal dobré srdce, tak súhlasil. Presne podľa očakávaní vdova McGee vošla do spovedelnice a začala sa spovedať. Ó, otče, bojím sa, že som spravila niečo neodpustiteľného. Ja som podľahla diablovým pokušeniam a mala som o.álny sex. Prekvapený kostolník v tom momente nemal žiaden nápad ako by vyriešil túto situáciu. Dozaista, zopár krátkych modlitieb isto nebude stačiť. Preto, v zúfalstve kostolník vykukol zo spovedelnice a opýtal sa chlapca pri oltári: synu, čo dáva pán farár za o.álny sex??? Miništrant mu na to povedal: dve ho.álky a jednu k.lu.
--------------------------------------
Máš pravdu Jeffito, čo sa týka toho zbierania húb v lese, že netreba všetko len kupovať.
Volal mi dnes Big Foot (predvoľba +333woods ...), prišiel bývať do lesov v mojom meste. Povedal, že je u nás cca. 1 mesiac a zatiaľ, okrem mňa, nestretol v lese ani jednu živú dušu.
Že v našich lesoch sa môže pokojne ukrývať aj do konca svojho života a nik ho nenájde. V Kanade, kde žil predtým, mal problém nájsť si čo i len jednu jahodu alebo malinu. Dokonca On, Big Foot si raz musel ísť kúpiť tieto pochutiny na benzínku.
Povedal im, že vyzerá preto tak, lebo bol na maškarnom plese:-)))
Preložené zo stránky: unijokes.com

mastercard2

ak hliva ustricova tak jedine značka Imunit s rakytnikom a echinaceou,v kombinacii s tymito dvoma je perfektna

hlivaimunit

Ja užívam hlivu ústricovú Imunit, obsahuje totiž až 800mg hlivy v dennej dávke, takže je silnejšia ako tie ostatné. Neviem či hliva pomáha nejako proti akné, to by som klamala ale na imunitu mne osobne fakt pomohla. Ja osobne radšej zaplatím o čosi viac a mám kvalitnú hlivu ako sa pozerať na cenu a kúpiť si len dáky pomletý prášok, ktorý s hlivou nemá skoro nič spoločné :)

tanulka

na hlivu nedám dopustiť! Ja to kupujem od zdrava-medicina.sk. Mala som problém s rýchlo vznikajucími bradavicami na chrbte a doktorka mi po neskutočných vyšetreniach kade tade zistila že slabá imunita vraj vírusového pôvodu. Samozrejme lieky predpísala a niečo na imunitu. Takže som hladal a najprv som to kupila 90 tabliet za 20€. Potom som našla tu zo zdravej-mediciny a tam to je lepšie 100 kapsul za 10€. Rozdiel samozrejme v tom či užiješ 500mg v jednej alebo 2x 300mg je, a v tom koľko % extrakt to je :-) Takže to si treba zistiť.

simka111

Ja by som tiež chcela brať hlivu zo zinkom a selenom od Walmarku, chcela by som hlavne na imunitu a akne, ale neviem či má fakt take dobre účinky a či pôsobi len preventívne ale lieči problém ktorý už je...

lilliiiiiiii

mozem uzivat hlivu v surovej forme?

zaujali ma ucinky na zdravie, najma na imunitu,alergie a kozne problemy.

Vie mi niekto poradit?

simka111

Aké pozitívne účinky ste zaznamenali ked ste brali hlivu ustricovu??? je pravda že pomáha na akne???? može mať aj nejake vedľajšie účinky???