Partner ma vždy po čase prestane priťahovať...

Príspevok v téme: Partner ma vždy po čase prestane priťahovať...
zufalaaa

Ahojte, som zo svojej situacie zufala... Pri kazdom vztahu sa mi stalo, ze po urcitom case (niekedy pol roka, niekedy mesiac, podla castosti styku) ma partner zacina nudit... jeho dotyky mi nic nerobia, nepritahuje ma a to bez ohladu na to ci je pekny alebo nie, povahovo mily alebo nie.. proste vzdy dojde urcity stereotyp a donekonecna vymyslat kraviny to nikam nevedie... X ludi mi poradilo skusat nieco nove, ale proste u nas to funguje tak, ze moze predo mnou aj behat holy a ja nic... omrzelo ma to proste. dokonca pri oralnom styku (on mne) mozem kludne nerusene sledovat serial... ako frigidna keby som bola... pritom ked sa objavi zaujimavy muz a dotkne sa ma hoci len na letmo alebo ma objima tak v momente som nazhavena. co s tym? kedysi som bola odporkynou nevery ale teraz mi nic ine nezostava a som z toho fakt zufala :( s priatelom sme spolu 2,5 roka, z toho rok spolu poriadne nesexujeme, za posledneho pol roka takmer ziadny sex... poradte prosim :(

Valium

zufala - Viem, že je ťažké opustiť partnera keď si na neho zvyknutá ale príde ti správne podvádzať ho? Určite o tom nevie. Vieš, je dosť sebecké zahýbať osobe ktorá ťa má rada. Jediné správne riešenie je mu to povedať. Máš svedomie?

nikol.la

aj mne sa deje nieco podobne....partner ma po par rokov, co sme uz spolu (aj spolu byvame) jednoducho nepritahuje :(( urcite aj on by chcel zmenu, no ja nemam odvahu na bokovky... mam sebavedomie, no pokial ide o muzov, tak vzdy to pokazim a uteciem, preto mi trvalo najst si aj terajsi vztah...

Neviem co robit, lebo tiez nechcem partnera opustit, no vcera mi praskli nervy a vstala som z postele a nahlas povedala ze ma to nebavi... naozaj uz nemozem zit v pretvarke...

čouž

zufalaaa..

no,nie si jediná čo toto zažíva..ver mi,sú na tom niektoré holke horšie než ty..napr. JA!!!
vyhýbam sa vzťahom ako sa len dá..neviem si predstaviť vnímať nejakého chlapa fakt vážne,a vždy to skončí že ho sklamem.nerobím to z radosti ale už som totálny flegmatik a vobec mi nezáleží na tom čo bude o rok o dva..ale čo je teraz..mala som krásneho chlapa,všetky z neho hotové..len ja nie! nič ma nepriťahovala k nemu po týždni..
myslím, že je to skorej psychika než frigidita...asi sa potrebujem vyšantiť a potom si uvedomovať že už bolo dosť ubližovania :((

alussska

Za posledného pol roka si nemala žiaden sex? A to Ti máme veriť? Alebo ho mávaš, ale nie s partnerom?
Si myslíš, že si sama? Každého po čase prestane partner priťahovať tak silno, ako to bolo na začiatku vzťahu. Je to prirodzené, ale nerob z toho zase takú tragédiu. Celý svoj život sa budeš stretávať s vecami, ktoré si občas treba odopriať kvôli niekomu koho ľúbiš, alebo sa len jednoducho obetovať. Ak chceš plnohodnotný vzťah musíš sa s tým zmieriť. Ak chceš vždy niečo nové a vzrušujúce, neviaž sa na jedného partnera, ale striedaj ich a hlavne si nezakladaj rodinu. Nič medzi tým nie je. Si naozaj nevyzretá, keď si vo svojom veku ešte neuvedomuješ také základné veci.

AdamKrt

ewelinka:

od toho ma clovek predstavivost - ci muz, alebo zena, aby ju mohol pouzivat a urobit si to zakazdym tak, aby to nebolo rovnake a nezacal stereotyp.

Okrem toho, da sa naucit ovladat aj niektore reakcie a pri vhodnom sustredeni to ide podstatne lepsie.

zufalaaa

ewelinka, citas mi z duse... az mi je z toho smutno :( Odpoved typu "rozid sa s priatelom" - nie je to take jednoduche, chybal by mi a ani on by sa bezo mna nezaobisiel, uz mame toho dost vybudovaneho nejde to len tak kvoli "par zasunutiam" rozvratit vztah a stale hladat niekoho ineho... je mi z toho fakt smutno mam pocit ze mi nikto nepomoze uz...