ochorenie AIDS

Príspevok v téme: ochorenie AIDS
luky24

ahoj, nedávno som mal prvý pohlavný styk s jednou promiskuitnou dievčinou, berie antikoncepciu takže prezertvatív nebol potrebný, teda aspoň som si to myslel... Chcel by som sa opýtať, že aká je šanca dostať vírus HIV pri pohlavnom styku na slovensku, a či sa ten druhý nakazí vždy alebo či je šanca, že sa ten druhý nenakazí aj keď má partner AIDS. Viem, asi je to absurdné ale istota je istota....

emma123

lenze tiez si tu clovek nemoze byt nicim isty, sme mala krajina preto je tu menej pripadov ale z roka na rok pribudaju stale, bo hranice su otvorene, dievcata robia po zahranici a kadeco sa tu doprace nielen hiv
a podaktory aj dlhe roky nevedia ze ho siria
treba byt opatrny, lebo pre par sekund rozkose potom cely zivot niest nasledky

mataBB

niekde som citala, ze aj ked ma clovek pohlavny styk s nakazenym clovekom, ktory je hiv poz, tak je tam cca 30% sanca ze sa nakazi ten druhy..cize neznamena to automaticky, ze aj keby ma aids, ze sa musis nakazit...na slovensku sme este na tom dobre, oproti okolitym krajinam, kde je toto ochorenie omnoho omnoho viac rozsirene

ververka

a napriklad zltacka, kvapavka, syfilis, hpv ta nezaujima?
nakazit sa mozes pri prvom pohlavnom styku kludne aj hned a prejavy mozu prist az o niekolko mesiacov.