Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako liecit plucne chlamidiae

RNG

Zialbohu, to uvidis po pol roku alebo aj neskor, ci ti naozaj zabrali.
Chlamidia pneumoniae ma totiz 3 rozne formy, bakteriu, na ktoru zaberu atb. L-formu,bezplastovu =vnutrobunecny parazit , ktora sa prave vytvara ked atb napadne jej bunkove steny a na co potom v bunke nema atb uz ucinok minimalny, a spor, ktory sa vytvori tak isto z napadnutych bakterii, ktory sa neda nijak znicit, leda ze sa znovu "vyliahne a vyrastie z neho bakteria, ktora sa da znicit.

nick951

Mne sa prejavili len kaslom a mierne zvysenou teplotou, pol roka nemohli prist na to co mi je. Az krvne testy to ukazali. Dostal som nejake narazove antibiotika co sa brali v tyzdnovom odstupe vzdy po tri dni, zabrali na 100 %.

RNG

Tema uz bezala viackrat.Najdi si vyhladavacom tu alebo ked chces najst co som o tom pisal trebars aj cez Google.sk uvedenim slov rng, chlamidia
Bodaj by to bolo tak jednoduche, ako uviedla silka...

silka

Ahoj,

môjmu malému spôsobili obojstranný zápal pľúc, v nemocini bol na antibiotikách priamo do žily a zabrali mu. Takže asi len antibiotikmi.

janka113

ahoj,
a ake mas priznaky?
bo ja mam tiez podozrenie na plucne chlamidie tak chcem dat spravit krvne testy
ako sa ti to prejavuje len kaslom?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.