preco nikdy nic nevyhram....nerozumiem

lost

idealne je potom vyhrat loteriu a potom prestat hrat a zacat hladat tu lasku :D
mozno potom bude mat clovek "vsetko" :)

ta3

Bibisa, no, potom asi mas stastie v laske, lebo sa vravi, kto nema stastie v laske, ma v hre, co na mna 100% pasovalo, stastie nesmies znasilnovat, ak mas vyhrat, staci, ked podas iba jeden stlpec na sportke, alebo sa zapojis v danej hre iba raz, ja som pred par rokmi stala na poste v rade, mohla som vidiet, ako ludia predomnou v rade drzali v rukach do posledneho stlpca vypisane tikety sportky, ba niekolko takto vyplnenych tiketov, ja som skromne v ruke drzala tiket s jednym vyplnenym stlpcom a co myslis, kto vyhral prvu cenu, dokonca s premiou? Mozes hadat, bola som to prave ja, raz sa mi stalo, ze som skoro ignorovala poukazku na peniaze, lebo nevedela som si predstavit, odkial by mi peniaze asi tak mohli prist, nastastie som upomienku nezahodila a isla to preverit na postu, bola to vyhra za vylustenu krizovku, raz som vyhrala aj prvu cenu (hodnotnu) v tombole, no proste mam v tychto veciach stastie, ale mozem povedat, ze sa to nijako nevyrovna tomu, ked mas stastie v laske, clovek nemoze mat vsetko, asi tak to je

makara

mne sa v tornádocien.sk podarilo na poslednýkrát vyhrať notebook. tiež som bol už zúfalý - dokopy som tam poslal možno aj 20 obálok.

lost

no ja som mal rad ten jogurt, kde boli lentilky.

ono vlastne ja som to kupoval len pre tie lentilky ale nevadi :D

boli jemnejsie ako tie velke klasicke lentilky..

Adenka31

Keď chceš niečo získať, zapoj sa súťaže s Pribináčikom :D Oni mávajú raz za čas také super akcie, že pošlite 30 obalov a dostaneš napríklad plyšového Pribináčka (toho ešte nemám :D ). Ja som nikdy nič nevyhrala ale hentam mi "cenu" poslali vždy:D Druhá vec je, že po zjedení 30 pribináčikov nechceš vidieť mliečne výrobky aspoň mesiac :D Ale tak stojí to za ten pocit, že človek niečo vyhral (nevadí, že sa tam zapájajú mamičky na materskej :D )

Veľa šťastia :D

lost

ja mam novu skratku :D a ta je

GO :D

Nie go ako Go ze chod ale GO ako Game Over :D

asi by som radsej mal ist na prechadzku :D

uz midosli aj ceresne aj bebe ... uz zase vidim dno :D

lost

co mi zostalo asi vyberiem a kupim si listok na vlak do ameriky a mozno sa tam prepasujem, a budem "flipping burgers"

gave over

nyky20

No myslím že máš iný sposob stávkovania : )) Ja stávkujem nanajvýš za dve eurá : D takže aspon nezbankrotujem. Ale tak tento týžden mi konči prax takže musím hladat robotu : D