Práca v zahraničí - skúsenosti

Príspevok v téme: Práca v zahraničí - skúsenosti
marisela

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať či má niekto z vás skúsenosti s prácou zahraničí.Napr. v skladoch,zber ovocia,hoteloch a podobne.Chcela by som sa taktiež opýtať či ste pracovali prostredníctvom agentúry alebo priamo kontaktovali zahraničného zamestnávateľa? A ako pritom postupovať? Za odpoveď ďakujem...

ANQA40

mne robotu vybavil jeden chlapik zaplati,a som dopředu uz pol roka som v nemekcu. Keby nie on ddnes sedim doma som spokojna aj kde nemci su nemci musíš fakt robit a nepostavat zalezi na statsi do akeho hotela a kolektivu sa dostaneš

Anandrea

Moj nazor je, ze pred tym ako sa obratite na agentury skuste si najst pracu sami, exzistuje predsa mnoho strankok ako su inxeed com kde mozete najst pracu priamo od zamestnavatelov, samozrejme za predpokladu, ze ovladate cudzy jazyk.

lost

smajliQa

no to by este malo fungovat :)
i ked netusim ako pretoze uz od ICQ6 som od ICQ upustil (presiel som na QIP - to iste ako ICQ, len ten klient (program) nie je taky pre-reklamizovany a je to ciste, rychlejsie :) )
len skoda ze tam nie su hry :D

merryyyy

Cawte ja mam strasnu chut ist brigadovat do zahranicia budem mat v lete uz 19 rokou,len vacsinou to nieje na mesiac ale chcu dlhodobejsie a ja este chodim do skoly,ale potrebujem niake vreckove nechcem stale pytat od mamy a neviem kde uz mam brigadovat:Dlebo u nas sa neda najst brigada,ci by ste mi nedali niake dobre typi a aj dobre agentury:D..dakujem

smajliQa

thx :D:D:D:D
inak.. som si chcela dat oneee jak sa to vola,,,, icq :D:D:D este to funguje,?? daju sa tam hrat take tie hry jak biliard a este ta lama a to??? pamatate,? ja nemam icq uz sto rokov.. a by som si aj zahrala s vami.niekedy o pol noci ked nemam co v praci robit :D

smajliQa

ale som obohatena o jednu skusenost.. proste... a som na seba aj hrda, ze som to dokazala zvladnut v cudzej krajine aj bez pomoci..

lost

k poslednej vete - absolutny suhlas :D
to je snad najlepsi ucitel :D
zivotne chyby :D

co nas nezabije, to nas posilni :)