Som tlsta a este k tomu tehotna.

onem

Nič si z toho nerob.Ja som tehotná 4-tý mesiac a som tiež poriadna baba.Je mi to nepríjemné,ale sama viem,že v tehotnosti s tým nič neurobím.Mám pod srdcom "anjelika",a to je tá najkrajšia vec akú teraz prežívam.Neboj sa,keď sa ti ten drobček narodí,budeš mať aj o pohyb postarané.Aj ten malý človiečik cíti to ,čo ty prežívaš.Tak sa usmievaj a buď šťastná.Veľa šťastia

šarlota

ano je to všetko pravda baby čo píšete ale...čakam štvrte babatko a tiež mam velke obavi.pri treťom som mala 100kg a velke problemy z obličkami.takže pribrať je pre nas baculky dosť nebezpečné.pri tomto tehotenstve som sa rozhodla stražiť si trochu vahu aj stravu .Dufam že sa mi to vyplatí.

erika4560

jeeee, aj ja by som chcela mat babo. a vobec by ma nezaujimalo aka som. nech by som mala aj 150kg. ale ja som zase velmi chuda a keby som cakala babo tak by som to hodila za hlavu. ved to take kraaasne.

lindusa

Akoze co mas robit?Ja som tiez tlsta,ale bola by som ta najstastnejsia na svete,keby som mala frajera a cakala s nim babatko.Keby som bola tehotna,vobec by ma netrapilo,ci som tlsta ,alebo nie,v prvom rade je dolezite zdravie mimca a samozrejme aj maminy:o).Drzim paste ,nech Ti vsetko dobre dopadne :o)

elle

Ja si myslím že ked počas tehotenstva budeš jest ako žena s normálnou váhou, to znamená že sa nebudes prejedávat a budes jest vydatne a zdravo, za tých deväť mesiacov či chceš alebo nie, schudnes. Moja mama takto schudla ked ma cakala a odvtedy to nenabrala späť. A som zdrava...

Cici333

teraz nechudni,stravuj sa normalne,aby si neuskodila babu,na kt.sa urcite tesis..a po porode zacni chodit cvicit,plavat..rob vsetko aby si schudla na tolko,kolko potrebujes..tak drzim palceky

slniecko

ahojtsunami.tak teraz v dobrom ty si sa zblaznila ?ved si stastna zienka cakas babo ved to je to najkrajsie na svete pre zenu nie?a to ako vyzeras nech ta teraz vobec netrapi nie?hlavne papaj same zdrave veci a vela prechadzok na vzduchu .ak budes po porode potom to ries ok?tak drz sa pekny den

slavina

Mať Tvoje trápenie a prezidentov plat,tak by som skákala od radosti.V čom je vlastne problém??Ak si tlstá a si tehotná,znamená to,že frajera máš.A zjavne mu Tvoja váha nevadí.A ak to vadí Tebe,tak počkaj kým porodíš a dokojíš a potom s tým môžeš niečo robiť,ale do vtedy sa raduj,že sa staneš matkou a nezamýšľaj sa nad takými somarinami a hlavne nestresuj,Tvojmu dieťaťu to neprospieva.Uvedom si,že tučnota je oproti iným problémom nič.Veď sú ženy ktoré nemôžu mať deti,to už teda je trápenie.Ty máš to šťastie že dieťa mať môžeš tak sa RADUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenka226

TES SA NA BABATKO VED TO JE TO NAJKRAJSIE CO SA TI MOZE PRIHODIT A AK SA NARODI TAK ZACNI CHUDNUT AJ JA SOM TAK SPRAVILA A DOST VELA SOM CHODILA V TEHOTENSTVE DVE HODINY PESO KAZDY DEN AZ POKIAL SOM BOLA V OSMOM MESIACI A VOBEC SOM SA PRI PORODE NEROZTRHALA.TAK ZELAM VELA STASTIA