FAKE

lillia

lost, tak co sa nepopozeras po normalych veciach? a teraz nemyslim adidas, nike a podobne...

fuuuu, tak to som prekvapena, ze craft je tak lacny. takze ta kvalita asi nebude az nejaka bohviejaka

lost

cize uz zacinam pochybovat o zmysle "znackovych" veci...

tie tenisky som mimochodom kupil v parndorfe (a to je tiez taky "odpadkovy kos rakuska") a usetril som cca 80eur za ten nakup (4tenisiek)..

no avsak zevraj maju niekde maria hilfen strase ci co.. tiez taka nakupna ulica.. vie niekto o tom nieco len tak nahodou? :D

lost

ale napr, take cierne "lee" jeansy, zo zaciatku boli super cierne, ale po 3 vyraniach (na 40C, prasok Batole, bez avivaze, na 400otacok) su uz take , vididtelne "zodrane" a nie "cierno cierne"
za 50eur, ci kolko to.. ci nie nahodou 70? 50 stali tie kosele :D
i ked vtedy mi to bolo jedno, kupoval som to pred Vianocami :D
ale tak, teraz by som za to tolko uz asi nedal, hlavne ak o mozem mat za $50-40 v USa, to je cca kolko ? 30-40eur? :) znacny rozdiel (cena bola len odhadom, nepozeral som, len davnejsie)

lost

ja ani neviem :D

noname made in china :D

ale nie, no variabilne

naposledy som skusil kupit z kazdeho po 1-2 kusy, adidas, nike, puma (tenisky) a teraz testujem ze ktore su najlepsie :)

z jeansov mam zatial len Lee, kedze v jednom obchode som narazil na ivac kusov, tak som zobral zopar (a tam aj zopar kosiel, ktovie aka znacka to bola :D )

a ine nenosim :D teda nieco ako bunda, a take :D naco :D ved mne je horko vzdy :D

avsak este zopar ale netusim ako zistit znacku :)

no ale po NY by som zasiel vsade kde by sa dalo :D one by one :D ako taky tyzdnovy nakup :D

lost

rebellin

no nemusia byt uplne volne ala rapper, ale tak primerane :)
i ked take oblecenie by mozno bola motivacia skocit do posilovne :D
ako skor "na kozu" ako "uple volne" ale nie "uplne na kozu" ako "tosku na kozu" :D

avsak za skusku to iste stoji :)

a z akeho shopu sa daju kupovat take jednorazovky? resp. co cca stoja ?

lebo davat 30-40eur za adidas polokosele sa mi nechce, to podla mna nestoji za tu cenu :))

rebellin

:-) no možno áno, ak sa lepšie cítiš vo voľných veciach, nos také oblečenie,ja som si nedávno objednal také lacné polokošele z e-shopu na jedno leto, počítam s tým že po pár vypraniach budú z toho handry na umývanie okien ale boli fakt lacné, tak ma to netrápi