FAKE

rebellin

Ja netvrdím že iné značky sú zlé, občas si dokonca objednám tielka alebo iné veci z OTTO katalógu alebo z Neckermannu, nikdy im však nedávam dlhú životnosť, preto sú asi lacné, tie značky ktoré som spomenul sú síce drahé ale vydržia mi roky, môžem ich prať koľkokoľvek, netreba ich žehliť, rokmi nestratia ani farbu ani tvar, to sa o lacných výrobkoch nedá povedať.

GiovanniX

podla mna aj tie skopiruju,ak uz neskopirovali,pre mna su to osobne nezname znacky,aj pre väcsinu urcite a v tom je problem,kebyze maju take meno ako Adidas,Nike tak uz davno na kazdom rohu kupis napodobeninu...o co je velky zaujem to sa skopiruje hned
ale ked tak kecame o velkych znackach,tak aj Tesco oblecenie je dost kvalitne,napr.tricka:) ja som spokojny s nima...tie nefalsuju,by sa im to neoplatilo uz asi :D

rebellin

Skrátka sú veci ktoré nedokážu skopírovať pretože nemajú na to technológiu a špičkové firmy to ani nedovolia, Adidas, Nike a podobné značky už dávno nepredstavujú to, čo kedysi, je to bežný štandart

rebellin

Ja si kupujem oblečenie a tričká jedine Craft a X-Bionic, tu neexistujú kópie a je to špičkové oblečenie, keď som zháňal mikrosystém, stavil som na Denon, nebolo čo riešiť, príkladov je viac