FAKE

GiovanniX

lost,z casti to uz riesi internet,aspon u elektroniky,napr.pixmania a u aut dovoz noveho,alebo ojazdeneho auta zo zapadu,to sa ani porovnavat neda s vybavou,alebo stavom ojazdenky...
na stravu som nedosiel este,ze ako kupovat kvalitnejsiu,ale najlepsie je sam si vypestovat,alebo na trhu kupit zeleninu a ovocie,ako dake modifikovane,natuningovane z obchodnych retazcov,co ani chut nemaju...
a co sa tyka oblecenia,tak v UK za cenu tu cinskych veci kupis znackove,alebo e-bay atd...

lillia

tak ja som bola teraz v budapesti v obchode guess a som skoro spadla z noh, ze v origo obchode predavali fake kabelky. detailne som ich pozrela, a ked som skusala zips (rychlymi pohybmi :-) tak predavacky sa ku mne zliezli jak vrany a veelmi skaredo na mna civeli. vsak keby to bol origo tak sa nemaju coho bat.

xy:)

ja mam takisto fake adidas tricko bez Rka a drzi uz par rokov, material je kvalitny na moje prekvapenie.. co sa tyka kabeliek, je to tazko posudit, no ked zozenies super znacku extra lacnu, tak to zrejme original nebude. ked sa chces vyhnut fakom, treba nakupovat v serioznych obchodoch a nie tam, kde maju vsetky znacky, styly a farby a vsetky su akciove :)

Linguistics

Nie nie, Adidas je to :) Vsetko ako a kde ma byt, len to (r) chyba. Nevadi, nikto mi predsa do detailov na topanky necumi, a ja som rada, ze mam za taky peniaz kvalitnu a peknu obuv. Aj ked na UA som videla aj Adibas a podobne brepty :) Poznam ludi co maju odtial topanky a tiez sa nestazuju. Ale zas LV kabelky by som neriskovala - Slovak to vidi a hned ze 'aha, fake' aj ked mozno nie je, ale to je za o inom :)

GiovanniX

tak sa hovori,ze cim viac pasikov,tym viac Adidas :)
Linguistics,nie su nahodou Adiadas?Lebo jeden typek mal take na nohe zo 7 pasikov malo,ale nevadi :D,je to taka nadstavba na Adidas :D
lost,nie len co sa tyka oblecenia,takmer vsetkeho,vsetko je ine u nas,ako v zahranici,vid.afera s Coca Colou :D,ale viem ze auta,cierna elektronika,strava,atd. vsetko dostavame 2 a 3 triedu....ze pre nas to staci :D

Linguistics

Jejda, ja mam botasky adidas z UA, urcite fake, stali par babiek a ziadne (R) tam nie je, no mam ich uz 2roky a stale su super. To sa mi na Slovensku nestalo, tu som si kupila 'kvalitne' topanky za 40e a po pol roku skoncili v smetiaku. Nevadi mi, ze je fake, ked sa nerozpadava pri beznom noseni. :)

sweater

no ja som napr. pocul aj to, ze aj pracie prasky sa u nas predvaju meneej kvalitne :D, akoze v rakusku peru v kvalitnejsom ariely ako my... kto vie...

lost

GiovanniX

mozno len zle zatriedili pri "vyvoze" :)

mimochodom slovensko jednoznacne a absolutne dostava podradny tovar co sa tyka oblecenia...

cize cele slovensko je FAKE