Diane35

pavla111

Ďakujem vločka za radu. Máš pravdu u každého je to individuálne, mne už aj tak nič iné neostáva len s ňou začať, nechcem čakať kým budem čoraz ďalej zarastať.Už teraz je to hrozné a Diane je asi jediný liek na to určený...Už som sa aj dávnejšie s gynekol.radila.Za skúšku nič nedám a budem dúfať, že aspoň trocha zaberie...

Vločka

pavla111
no vies u kazdeho je to ine, ono sa to moze a nemusi vratit, urcite najlepsie bude sa poradit s lekarom,ja som po tych 3-3mes.videla zmeny aj menstruacia sa upravila,ono ma to aj dobre ucinky, ved nakoniec mne to aj pomohlo a myslim, ze by mi to nepredpisala kebyze to malo neziaduce ucinky na buduce tehotenstvo

RNG

Tazke zautocenie na rovnovahu hormonov nepovazujem za riesenie. Vacsine to sice pomoze, ale co tym, ktorym to znici zdravie?
Akne nie je tazky zdravotny problem, skor psychologicky
Z toho este nikdo nezomrel.
Zinok a vitaminy pomohli mnohym. Tak isto vystrihanie sa roznych latok v potravinach, o com som uz pisal v predoslych temach na akne(s rovnakym vysledkom-utokami zien-osobnymi) Takze sa s tejto temy vzdalujem.
Komu nie je rady, tomu nie je pomoci...

nasta

Ahoj RNG.
Naozaj si myslis ze ked ma zena tazke zdravotne problemy s akne tak pomoze zmes potrebnych vitaminov a zinku ????
Bolo by to velmi pekne a dobre ale realita je trocha ina....

RNG

Co tak brat zmes potrebnych vitaminov a zinku, velmi lacno
Google.sk najdes pod :
doplnky, zinc for acne
Pozri si zlozenie
Tiez zmes: hairs, skin, nails

pavla111

No tak toho sa najviac bojím, že to budem užívať a nakoniec zistím, že to boli zbytočne vyhodené peniaze.Aj ja si myslím,že po vysadení sa akné a ochlpenie vráti späť možno aj horšie, to aby žena do konca života užívala...No to je asi hlúposť, samé nežiadúce účinky a nemohla by si ani deti mať.Ja už neviem čo zo sebou, chcem s Diane začať, ale bojím sa...pomoooc

Vločka

pavla111
ja som Diane35 uzivala cca 1 rok, aj pre nadmerne ochlpenie a musim povedat, ze mi to pomohlo, sice chlpky stale rastli, ale uz nie tak rychlo, aj plet sa mi zlepsila...teraz je 1 mesiac co ich neberiem, a tusim ze sa mi to pomalicky vracia do starych kolaji :-( casom sa uvidi

RNG

Uz raz som sa opalil ked som pisal nieco na podobnu zensku rubriku tykajucu sa pleti. Ale neda mi to znova spomenut "zastarale nepohodlne"topicke antikoncepcne kremy, ktore pracuju dobre a bez skodlivych ucinkov umelych hormonov a tiez mineraly a vitaminy na kozu, ktore spolu so spravnou dietou, ako som spominal(zrejme zbytocne) na temach akne,pomozu vycistit kozu.
Kedze sa zda, ze zle nasledky diane 35 si dostatocne neuvedomujete, pridam vam tu link na vyrobcu, ktory sa zrejme snazi tvrdit co najmenej, a navrela mi husia koza.
www.rxcarecanada.com

pavla111

Chcem sa prosím Vás opýtať či niektorá z Vás užívala Diane35 kvôli NADMERNÉMU OCHLPENIU na celom tele...Ak áno pomohlo Diane zmierniť ochlpenie a po akom čase užívania?Za odpovede vopred ďakujem.

saxana

Chcela by som Vás poprosiť o radu.
Užívam diane 35 a v stredu som začala brať ďalšie balenie. Včera som však zabudla vziať si tabletku a zistila som to az dnes a užila som obe naraz. V letáku je však napísané že pokial je to v prvom týždni a mala som sex pred vynechaním tabletky je tu možnosť otehotnenia.
Sex sme mali s partnerom minulú nedelu v priebehu menštruácie. Je tu skutočne tá možnosť? Mám sa skontaktovať s gynekologom?