Diane35

nikol+707

Ahojte. Mam 21 rokov a Diane35 beriem s jednou krátkou prestávkou 3 roky. Zacala som ju uzivat kvoly pleti. Plet sa mi zlepsila po 3 mesiacoch a teraz je bezproblemova, ano obcas sa naskytne vyrazka pred menstruaciou ale to je normalne. Na pecenove testy chodim pravidelne a poctivo a zatial su v poriadku a dufam ze aj nadalej budu :-) Na zaciatku som pribrala 2-3 kg, ktore neviem dat dolu a nezaberaju mi niektore diety ale s tym sa vyrovnam. V mojom pripade mi Diane velmi pomohla aj ohladom menstruacnych bolesti: prvy den menzesu som nemohla vobec nikam ist, strasne ma bolelo brucho, vracala som a odpadavala a ziadne lieky nepomahali. A odkedy uzivam Diane tak to vymizlo. Brucho ma boli, dam si liek proti bolesti a je to v pohode. Moja kozna lekarka mi povedala ze Diane budem musiet brat neustale pretoze nic ine mi nevyrovna hladinu hormonov. Po vysadeni by sa mi okamzite vratili bolesti a akne (uz som to vyskusala).
Je to individualne ale ja mozem Diane len odporucit.
PA

inam34

Ahojte práve teraz som dočítala niektoré príspevky na Diane35 .Ja som ho brala pred 11-timi rokmi kvôli policystickým ováriam a musím vám oponovať po 6-mesačnom užívaní som nemala vyrážky a menzes som mala ako hodinky .Pred užívaním diane som mala aj 3 mesačnú pauzu.A nemohla som otehotnieť .Po vysadení som pol roka nebrala nič a moje pečeňové testy mali zase hladiny v poriadku .Pečeňové testy sa vám zhoršia aj,ked beriete iba obyčajné antibiotiká.Dnes mám 2 zdravé deti a som veľmi šťastná.Dnes nemám bolesti,čo predtým som musela ísť na injekciu ,aby som mohla fungovať.Veľa trpezlivosti prajem všetkým.No kontrolovať pečeňové testy raz za 3 mesiace treba,lebo sú vitamíny na pečeň čím sa to dá napraviť.

sabca

no dievky moje,akurat dnes som si dala prvu tabletku Diane 35,ale po precitani Vasich ,vacsinou negativnych skusenostiach s Diane 35,tuho premyslam,ci si dam zajtra dalsiu tabletku.....

juliana

ahojte beriem diane35 uz nejakych 6mesiacov a plet sa mi ako tak zlepsila, ochlpenie sa nezmiernilo vobec a pribrala som 6kg.....a nevravim ze to len z antikoncepcie, ale mavam viac chut na sladke....a karkulka sa nesmej fakt moja kamaratka pribrala z antikoncepcie a vobec viac nejedla, je to sportovkyna ktora ma stale rovnaky jedalnicek a treningy....vobec nejedla viac a treningy mala stale rovnake a pribrala 6kg...doteraz ich nedala dole a to je uz pol roka po vysadeni....tak predsa nieco na tom bude....a mna gynekologicka ubezpecila ze sa mi z nej nezvacsia prsia a predsa....myslim si ze kazdemu zabera inak....a k tej nahrade diane je minerva je to to iste len je o cosi lacnejsia ma rovnake zlozenie....

arlenka

ja som uzivala diane 35 od jula 2006 a zacala som kvoli akne. prve dva mesiace uzivania sa mi strasne zhorsila plet, bolo to ovela horsie ako pred uzivanim, myslela som ze to vzdam, ale doktorka vravela nech vydrzim. na jesen sa plet konecne zacala zlepsovat a tak to pokracovalo az do januara. po siestich mesiacoch uzivania som sa vsak zacala vzdy den po skonceni menstruacie, kedy som opet nasadila diane, citit velmi zle. mala som zavrate, zvysenu teplotu, rychly pulz. februar bol v zanemni napuchnuteho brucha. rozhodla som sa tabletky vysadit. na to mi doktorka zistila zvysene pecenove testy (este v decembri boli v poriadku), takze teraz sa snazim zregenerovat.zrejme treba byt trpezlivy ked ich berete prave kvoli pleti, kedze ucinok nie je vzdy okamzity. a naozaj by som to radsej viac ako 6 mesiacov nebrala, predsalen uvadza sa to aj v navode. je mi jasne ze diane 35 nie je prave bezproblemova, ale plet mi zlepsila, uvidime co bude dalej.

lucia7446

Ako je to s antikoncepčným účinkom Diane 35?´Začala som ju brat pred mesiacom kvoli pleti. Nemusím sa obávať? Chráni dobre? Dakujem