Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prsia

Príspevok v téme: prsia
jaaa

ahojte.mam taky problem,za ktory sa strsne hanbim a chcela by som pocut nazor niektorej z vas.takze:s velkostou mojho poprsia som absolutne spokojna,su akurat(tak do ruky):)ale moj problem je:ze mam vtiahnute bradavky,neviem co mam s tym robit,lekar mi k tomu nic viac nepovedal len to ze ked to je od narodenia tak to je normalne.je to strasne,strasne sa za to hanbim...neviete mi poradit nieco na to?pocula som o nejakych pumpickach?!strasne vas prosim,poradte mi.vopred vam dakujem

kiki

Počula som že v tomto prípade, ked sú od prírody také, pomôže iba estetická chirurgia. Ja mám zase malé prsia, jedničky a bradavky mám obrovské. Takže tiež rozmýšal že si ich dám zväčšiť (prsia), ale bojím sa narkozy. Mala by si sa na to popítať odborníkov...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.