Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

P.RIA

dievčata od dnes už nedržím dietu pretože mi nerobila dobre :-/ kaurat som pri nej odpadla a mala osm ennormálne krče v bruchu ... tak dneska si davam pauzičku a od zajtra začínam zas ale už budem len pri zdravej vyváženej strave !

aník

P.RIA aj ja mam 170 a 60 kg, a starsne chcem schudnut najma z brucha...zadok ani nemam taky velky,ale brucho ako keby som bola tehotna :///

Peta_a

vsak hej ale ja necitam všetko :D tak prepac :D he a co baby dako sa neozyvate ako ?:D ja este nepocitujem ziadne zmeny :D mylsim ze ze je to este skoro aby som nejake zmany pocitila :DD aj ked cvicim :D a všetko co treba :DD

lalinka56

Peta_a uz som to pisala P.rii :D na stehna su super drepy...a take zvihanie noh ked lezis na boku, bicykel, aerobic atd. na zadok podobne... skus si najst na nete nieco alebo na youtube su dobre videa s cvikmi na fitlopte :)

Peta_a

no tak hej ak si budes davt pozor tak si to vrati minimum ak mozno sa ti nevrati nic verim ze nie :).. a mozem sa spytat aky si robila cviky na stehna a zadok ?:)

lalinka56

Peta_a

no neviem ci je to najlepsie tak rychlo schudnut..radsej postupne, pomaly :) ako som rada, ale teraz to zacinam troskiu zanedbavat :/ tie cviky na brusko sa zidu aj mne :)

Josie

Mozem sa pridat? :) Tiez sa snazim teraz schudnut, zdravo jest, normalne porcie, co najmenej sladkeho a co najviac zeleniny. Chodim tiez cvicit 2x tyzdenne pilates, 1x zumbu a 1x spinning.. Tak snad sa podari co najviac

Peta_a

P.RIA
www.flatbellyprogram.com toto je ta stranka podla mna su tam cviky dobre na brusko pretože ja fakt citim ze davam tomu brusku zabrat :) vsak svedci aj svalovica co som nikdy napr z brusakov nemala :) len by som chcela z stehien a zadku aj schudnut len neviem ako :( skusam všetko mozne :D ale naviac ma trapi to brucho a stehna :(aa

lalinka56
mas super ze si tak schudla hned by som to brala :):)ja mam 170cm a 60kg, ale ako som pisala to brucho a sthena mi fakt uz lezie na nevry!!:)

Peta_a

P.RIA
www.flatbellyprogram.com toto je ta stranka podla mna su tam cviky dobre na brusko pretože ja fakt citim ze davam tomu brusku zabrat :) vsak svedci aj svalovica co som nikdy napr z brusakov nemala :) len by som chcela z stehien a zadku aj schudnut len neviem ako :( skusam všetko mozne :D ale naviac ma trapi to brucho a stehna :(aa

lalinka56
mas super ze si tak schudla hned by som to brala :):)ja mam 170cm a 60kg, ale ako som pisala to brucho a sthena mi fakt uz lezie na nevry!!:)

lalinka56

P.RIA - kolko si schudla?
robim tak trosku zo vsetkeho, cviky na chrbat (kvoli drzaniu tela :/), brusaky, dobre su aj na fitlopte, bicyklovanie vo vzduchu, drepy, poldrepy, skus napr. cviky typu aerobik, su dynamicke, a ak ich robis spravne (na sthena, litka) tak pocitis ze sa nieco deje ;)) aale inak je dobry teda ten beh a svihadlo... jaa som zufala kvoli tym prsiam!! :((