Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

bubu123

dolores44: no kedže chodím ešte do školy, tak sa naraňajkujem keď vstanem, potom proste školská desiata, školský obed, olovrant o niakej 4 a potom večera o 7 :)) proste pravidelnosť a také menšie porcie :)Niake cviky mám , skáčem na švihadle, každodenné prechádzky so psom a teraz by som so sestrou chcela začať tancovať zumbu :)Takže idem skúsiť aj cviciť :)

schonika: vitaj :) no, chcelo by to krsné meno, lebo ľudí s takým menom ja na facebooku viac :)

panda.velka

Ja trpím obezitou už poriadne dlho, dá sa povedať že od dákych 6tich rokov. Ked som mala 7 naši ma poslali na odtučnovaciu kuru na liečenie, na mesiac a schudla som tam cca 1O kíl, samozrejme sa to všetko vrátilo, nie hned ale po čase. Chudnutie sa predovšetkým začína v hlave. Teraz mám niečo cez 2O a tie kilá sú tu so mnou stále :( Ale pozitívne je že za posledných 8 mesiacov som schudla okolo 9 kíl. Nie je to síce veľa a výsledky cítim, je neuveritelne dobrý pocit zapnúť po X rokoch nohavice, o ktorých som pred polrokom mohla len snívať :D Ale zatial je to u mňa len o pravidelnom pohybe :) Ešte to musím dáko došpecifikovať len neviem ani sama kde začať, viem ako len neviem proste sa do toho všetkého dokopať. Viem že môžem dať dole aj 2O možno aj viac kíl, v tomto si verím, len neviem ako naštartovať znovu moju skrachovanú pevnú vôlu :D

schonika

baby ja by som sa k vám tiež rada pridala :) v takýchto veciach je najlepšie keď sa na to dá viac ľudí, ozvite sa mi na fb facebook.com :)

dolores44

bubu123 ako ideš začat?? Ja by som chcela jest pravidelne ale moc sa mi to nedari pretože velmi skoro rano stavam a domov sa vraciam až o pol 4 a je velmi tažke stravovat sa pravidelne...a ked pridem domov nažerem sa ako prase :( a cvičiš dako ???

bubu123

akinku: aj keď sa ti podarí schudnúť s 13-dňovou dietou, tak si myslím, že ti to dlho nevydrží a myslím si, že melón vôbec nie je katastrofa, ale nedávala by som si ho každý deň :)

dolores44: tešíím sa :) Vitaj :) Dúfam, že čo najdlhšie :)