Antikoncepcia Softine

Karla556

predam 2 platička antikoncepcie Softine...použit.do 12/2017.. cena 18 eur, preferujem osobný odber v Novom Meste nad vahom....mail : skolstvo@centrum.sk

Lucie

Ahoj holky, prodám antikoncepci Softine, 3 plátíčka, z jednoho ubrána jedna tabletka. S touto antikoncepcí jsem byla velmi spokojená, ale ze zdr. důvodů jsem musela HA úplně vysadit, proto posílám dále:).
Použitelnost do 10/15. Cena za všechny 3 plátíčka 300 Kč, vč.poštovného.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: Lucik732@centrum.cz.

Somi

Holky ... softine beriem rok a pol ... prvy mesiac bol zly lebo som mala medzimenštuačné krvácanie ... Schudla som ale čím dlhšie to beriem tak tým je to horšie ... po roku a pol som neuveriteľne nabrala na váhe a celulitída je ešte horšia ako bola ... o chuti na sex a náladovosti ani nehovorím ... Pravdepodobne ju už budem musieť vysadiť lebo takto to už ďalej nejde ... aj napriek tomu že mám dostatok pohybu pijem veľa tekutín ... nejem veľa a nezdravo ... niet pomoci ...

tani777

Ahojte,

predam 2 blistre antikoncepcie Softine (komplet balenie, kupena v juni 2014), nesadla mi, predajne miesto Topolcany alebo Bratislava

erika336

Ahojte chcela by som sa spytat aky je rozdiel medzi softine a softinelle pretoze v recepte mam napisane ze mam brat softine a ked mi ju mama bola v lekerni vybrat tak jej tam dali softilline a ona si to nevsila a ja som si to tiez nevsimla pretoze si recept mama nechala

Nikaxxx

Ahojte baby, s antikoncepciou zatiaľ skúsenosti nemám a Softine je moja prvá. Beriem ich pravidelne, 21 dní, potom 7 dní pauza, a po tej pauze som chránená hneď? alebo aj počas? pretože som mala 7 dňovú pauzu, potom som si ráno dala prvú tabletku z nového balenia a večer som mala nechránený styk. Mala by som sa niečoho báť?