Antikoncepcia Softine

emma.refol

llollo - ak si napriklad poslednu tabletku mala v pondelok, potom mas 7 dni volna, tak potom dalsiu tabletku zacnes v utorok.

Inak, ak mate niekto zaujem, mam na predaj antikoncepciu softine na 4 mesiace plus jedno balenie z ktoreho ale dve tabletky chybaju, tak to by bolo za polovicnu cenu ak tak. Na cene za to balenie na 4 mesiace by sme sa dohodli. Mam to aj s krabickou, zaruka je do septembra 2015. Piste ked tak na emma.refol@gmail.com

llollo

ahoj ja ju uzivam tyzden a nemam problem ziadny len som chcela poradit,ze ked som mala oddychový tyzden 7 dni kedy mam zacat znovu s dalsim blistrom a ako dlho ?Dakujem

kisinka

Ahojte kto mi poradi ,ked som mala oddychový tyzden7 dni pri antikoncepcii Softine kedy mam zacat uzivat dalsi riadok v baleni a ako dlho ?Dakujem

spokojná

Ahojte, s antikoncepciou som spokojná. Beriem ju druhý mesiac. Predtým som mávala neželaný výtok, ktorý sa už teraz nevyskytuje, teda, o 90% menej by som povedala.. Pri menštruácii ma vobec nebolí bruško ani nič. Som z nej veľmi precitlivená, všetko ma rozplače, ale tak to asi aj pre to že aj predtým som bola veľmi citlivá,teraz je to ešte intenzívnejšie... Zlé nálady nemám absolútne, čiže keď tu píšu niektoré že mali z toho zlú náladu tak to je podla mňa kvôli tomu, aké boli aj pred začatím brania Softine, antikoncepcia nemení správanie človeka, len ho zintenzívňuje, aspoň ja som to tak spozorovala. Mám problematickú pleť, mám viditeľne menej vyrážok, ale keď sa už nejaká vyskytne, tak veľmi ma bolí keď si nanášam a odličujem makeup. Váha sa mi nemení.. Ako som dobrala prvý balíček, tak je tam písané niečo že do 12 hodín príde menštruácia, ubehlo 12 a pol hodiny a menštruácia prišla takmer uplne načas.. A ešte raz mám len dobrú náladu stále a mimochodom, túžba na sex je neskutočná hehehehehe :o))) ODPORUČAM!

sidielko2013

Ahojte. Softine bola moja prvá antikoncepcia bola fajn až na to, že som z minúty na minútu zmenila náladu, rozplakalo ma skoro všetko! Inak pleť, vlasy, nechty - úplne super, menštruácia pravidelná a hlavne krátka.
Nepribrala som, ale žial ani prsia sa mi nezväčšili. Asi je to na organizme ako na ňu zareaguje :)

Elie

Softine je moja prvá antikoncepcia a tak som sa velmi bala co to so mnou urobí.. Nepribrala som vobec ani kilo ale prsia sa mi zvacsili. Inak nevidim žiadne zmeny celkovo. A plus mam pravidelne kramy co predtym mi meskali aj pol roka. Ale každý ma inú hormonalnu rovnováhu čiže treba vyskúšať a zistiť ci aj vam sadne:) drzim palce.

Angie104

Beriem Softine prvý mesiac a neviem čo si mám myslieť. Krvácam vkuse skoro 3 týždne a nevyzerá to, že by to malo prestať. Som precitlivená, náladová, cítim sa nanič, ako bez života. Je to moja tretia antikoncepcia ale žiadna mi nevyhovuje...Už som zúfalá :( Myslíte, že mám vydržať so Softine alebo vyskúšať zase inú?

Sofy13

Ahojte baby mám na predaj 2 celé paletky a ešte pár tabliet k tomu antikoncepciu Softine. Kúpila som si ich na 3 mesiace a vôbec mi dobre nesadli tak som ich vysadila. Ak máte záujem ozvite sa. Cena je 15 eur

pampušik 249

čavte baby moja skúsenosť s týmito tabletkami je takáto...beriem ich už vyše roka možno rok a pol pravidelný menzes to áno, ale nabrala som nenormálnu celulitídu čo predtým nebolo, absolútne nemám chuť na sex, čo si myslím že je určite spôsobené tým, lebo sú to moje asi 3-4 tabletky a predtým tento problém nebol samozrejme to už teraz môjmu manželovi vadí, nedokážem sa vzrušiť dosť dlhú dobu mi to trvá, čo mi nenormálne lezie na nervy a po novom sa objavila vaginálna mykóza za posledný pol rok už druhý krát....pondelok idem za lekárkou aby mi zmenila tabletky lebo to sa už nedá vydržať