Antikoncepcia Softine

Veronika9029

Brala som tuto antikoncepciu 8mesiacov. Nebolo mi vôbec zle, akurat som bola precitlivena, pleť sa mi maximalne vyčistila,ako babätko, menštruacia na čas ako hodinky, ALE pribrala som 5kg aj napriek tomu,že som neskôr obmedzila sladke a slane + zhoršenie celulitidy, citila som sa napustena vodou, kvôli tomu som ju prestala brať... pleť mi ostala čistá,žiadne akne sa mi netvori,menstr. na čas chodi.Teraz už možem jesť čo chcem a nepriberiem vobec,stači pohyb a kila idu dole, s tabletkami to nešlo. Treba pamätať na to,že na každého vplýva inak.

lilin

Ahojte baby. Takze tak ako som písala ako som si ju chválila tak sa mi to všetko zhoršilo, výtok stále nezmizol každý deň po zobratí do 2 hodín mi príde strašne nevoľno dokonca až na vracanie. Náladová som neskutočne priateľ chce aby som ju vysadila. Asi aj tak spravím ale bojím sa že sa mi prsia opäť zmenšia, vrátia bolesti pri menštruácii a zhorší pleť.Ale počula som že take kritické su vraj prvé tri mesiace. Neviete mi niekto poradiť kto ju berie už dlhšie a mal podobný problém?

vicus

Ahojte. V piatok som začala brať softine, nič mi nebolo, ale dneska ráno som vracala a mala som aj hnačku, môže to byt kvôli tabletkám??V písomnej informácie som čítala ze môže nastať silná hnačka a vracenie po uplynutí 3-4hodín po užití tabletky, takze to nie je kvoli tomu? Lebo ja už včera večer som brala tretie a predtým mi nič nebolo.
Ďalšie otázka či náhodou neviete ci môžem užívať iné lieky napr.proti bolesti(ako panadol, paralen grip, atd)??? Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

kvietok232323

už by som ziadnu nebrala...po 9tich rokoch som antikoncepciu vysadila, kym som ju brala bolo vsetko ok :) ale zhruba mesiac po vysadeni nieco ako abstak, busenie srdca, bolesti hlavy, trpnutie, proste abstak ako nejaky fetak :D a za toto mozu rozhadzane hormony.... A to som si celych devat rokov myslela, ako je vsetko v poriadku, dokonca ako to pomaha proti bolestiam, na plet a pod. Az teraz vidim ake dobrotky som papala....

lilin

Ahojte baby. Softine je moja prva antikoncepcia a obávala som sa že priberiem ako ma baby upozorňovali ale naopak váha je rovnaká dokonca nižšia pleť sa mi viditeľne zlepšila a takisto sa mi aj prsia zväčšili takže som spokojná :) zatiaľ ju beriem druhý mesiac ale objavil sa mi taký hrudkovitý biely výtok a bojím sa čo je to a či nebudem musieť kvoli tomu zmeniť antikoncepciu pretože som s nou ozaj spokojná. Neviete mi poradiť?

vikimiky

ahojte chcem poradit tabletky beriem 2mesiac a teraz mam 7 dnov pauzu a uz 3 den nemm menstruaciu :-(mala som aj pohlavny stayk ale s kondomom ...preco mi meskaju ?hm? podla vas...dakujem a vadi ked som vynechala tablety z 1tyzdba a z 2tyz.ale jak som dobrala vsetky potom som zobrala aj tie dve je to dobre?

wiqusinqa

ahoojťe. ja tiež berie softine tbletky berime ich akože 2mesiac, len spravila som velku chybu ... dobrala som prvé 21 tabletka a mala by som potom vinechat 7dní aby mi na 25 den prisli krámi .. len ja zabudla som vinechat to 7dni, a za 21tabletka zase som zacala brat tabletky a po pritom bola som s frajerom a pustil do mna , a teras strasne sa bojím že ci by nemohla som od tehotniet za to že nevinechala som to 7dní.....

pukyna14

Čaute baby!
Ja beriem tieto tabletky asi pol roka a som s ňou veľmi spokojná. Zväčšili sa mi prsia, hmotnosť mám stále rovnakú.( nepriberám,ani nechudnem). Pohlavný styk mám aj cez 7 dňovú pauzu a všetko je v poriadku.

Veve2211

Ono je to u každého asi inak treba len vyskúšať, ale mne to pomohlo proti bolestiam pri menštruácií a tiež už nie je taká silná, pedtým som musela prvé dva-tri dni len ležať a hrýzť do vankúša od bolesti a plakať od zúfalstva :/ takže ja mám s ňou pozitívne skúsenosti, pribrat som nepribrala, vyrazky nemam skor sa mi akne zlepsilo tak spokojnosť :)