Kolko stoja na slovensku silikonove prsia???

silviklh

su drahsie,ale len o 100-200eur.a tie slzickove niekedy vyzeraj uhorsie ako anatomicke (slzickove).a niektore anatomy vyzeraj uako gulate :-) cize naozaj nieje pravda,ze gulate su neprirodzene!

silviklh

lulu ja mam gulate implantaty,ale nie su neprirodzene :-)
vejva,u teba by to isto riesili aj zmensenim :-)videla so maj take :-)

smajliQa

vejva mna za to ludia dost odsudzuju, ale proste ja sa necitim na to. neviem si predstavit ze by som mala byt mamina.. nedokazem sa poriadne o seba postarat.. mam dost problemy teraz, hlavne psychicke... nie to este o male deticky aby som sa starala...

Lulu2011

smajliqa - nie si nejaka vysoka, takze kila aj prsia podla mna idealne k postave :) co chces mat 4rky na taku malu vysku? bude to smiesne ;) ja som vysoka a mam tiez 75B a este k tomu po porode, zisli by sa mi, ale mna trapi ina cast tela haha, každy ma nieco a niekedy v buducnosti by som rada aj tie silikony, po porode proste tie prsia spadnu, inak tiez poznam babu co ma silikony a po porode ich ma este krajsie, lebo jej trochu spadli a teraz vyzeraju ako pravé, nie neprirodzene gule, co krici skoro kazdých silikonov, kedze sa nehybu tak pekne ako prave