Život sa mi úplne rozpadá . . .

Príspevok v téme: Život sa mi úplne rozpadá . . .
Truffla

Ahojte mam 16, som na novej skole .... Vsetko tam bolo fajn, no zrazu sa jeden spoluziak rozhodol ze neznesie ze ho nenavidia, tak si zacal na mna "stavať" popularitu tým že si o mne začal vymyšlať nezmysli ako to že : spehujem Kamaratky (?!) potom že ich prenasledujem, potom že som lesba, potom o mne vypatral ze som mala aborexiu tak to povedal, ze som sa liecila z toho povedal, to bola pravda a nevidim na tom nic co by ich malo postvat proti mne, no kamaratky som NIKDY neprenasledovala a niesom lesba ! Proste uplne este vela inych veci povymyslal.
A tak sa somnou prestali bavit vsetci, iba ed o dievca sa nadomnou zlutovalo a bavime sa.... No ja uz na nej vidim ze je somnou len zo sucitu, ale uz je na mna aj neprijemna, nepocuva ked nieco hovorim, to znej citim ze uz jej lezem na nervy....
Potom sa to trosku otriaslo .... No teraz je to zase onicom... Spoluziakovy, ktoreho som pbdivovala lebo je umelec, som sa ho spytala te ahoj ako sa mas a on mi na to : ty sa do toho nestaraj, si mi nesympaticka nemam zaujem sa s tebou rozpravat... Ahoj
To ma uplne dostalo.....
Do skoly chodim uplne so strachom..... Uz tam nevladzem byt, strabim sa vsetkych skolskych vyletov lebo naposledy to dopadlo tak ze somnou nikto nechcel byt na izbe.... Ked sa uz chysta nehaky vylet tak mam az teplotu od stresu.... Kazdy den placem.

Jedine kde vidim svoju sancu je to ze budem aspon chuda, takze uz aj vraciam. Myslim na to ze si sadnem niekam dorohu a budem s prepacebim srat na ostatnych, uzavrem sa do sveta baletu, chudnutia a rodiny a koniec.

Fakt myslim ze ak by som umrela vsetko by sa vyriesilo.... Ved nemam uh abi zmysel zivota, zo skoly nechcem URCITE odist, takze to tam musim pretrpet....

Ale najviac ma ste ze ma ohovaraju v skole ludia ktory ma nepoz aju

Prosim pomozte :(

jajka001_

no...takto....ignoruj blbcov ktori sa s tebou nebavia lebo o tebe poculi nejake klebety
neutiekaj sa k chudnutiu, tym si narobis este vacsie problemy
zi si svoj svet, venuj sa svojim zaujmom
nesnaz sa zapadnut do davu
a prosim ta, napisala si uz druhykrat aborexia - to nie je preklep? lebo sa to vola anorexia.
ak budes sama sebou, stretnes ludi, co su taki ako ty, kasli na povrchne vztahy. bud slusna a priatelska ale nevtieraj sa, nema to cenu. nesnaz sa byt ako ini len aby si zapadla